Fanu nedienas ceļā uz Sočiem

 

Ziemas Olimpiskās Spēles Sočos rit pilnā sparā un daudz medaļu komplekti jau ir sadalīti, bet ir arī līdzjutēji, kas tikai taisās mērot tālo ceļu, lai justu līdzi mūsējiem.  Daži braucēji saskārās ar pārsteigumiem vīzu iegādē, jo, braucot uz Olimpiādi, nepietiek vien ar parastu tūristu vīzu, ir jātaisa speciāla. Protams, izbēgt no nervu bojāšanas un uztraukumiem par to, vai vispār izdosies tikt uz Sočiem, ir iespējams visu informāciju noskaidrot iepriekš vai izmantojot tūrisma profesionāļu palīdzību, varbūt sanāks nedaudz dārgāk, bet tomēr drošāk. Vīzas Krievijas vēstniecībā netaisa, ir jāiet uz kādu no aģentūrām, kas ar to nodarbojas, līdzi jāņem viesnīcas rezervācija, kā arī līdzjutēju akreditācijas numurs, kuru izsniedz tikai tiem, kas ir iegādājušies biļetes uz kādu no Olimpiskajām disciplīnām un piereģistrējušies akreditācijai.

Pašlaik braucējiem no Latvijas iepriekšpārdošanā nav atlicis pārāk daudz biļešu.Ppiemēram, uz hokeju ir iespējams nopirkt tikai pirmās kategorijas biļetes uz spēlēm pret Čehiju un Zviedriju. Pēc portāla lsm.lv informācijas uz vietas kasēs ir iespējams iegādāties arī otrās kategorijas biļetes uz Latvijas izlases spēlēm, bet uz skeletonu gan visas biļētes esot izpārdotas.

Tie, kas vēl tikai plāno doties uz Sočiem vai kur citur, noteikti ieteiktu noskaidrot visu nepieciešamo informāciju pirms jau ir nopirktas aviobiļetes vai rezervēta viesnīca, lai paši sev sagādātu mazāk problēmu un nesāktu ceļojumu sliktā garastāvoklī, jo, kas gan tā būtu par atpūtu?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *