Mūsu olimpiešu starti. Nepalaižam garām!

Nu jau varam sākt skaitīt stundas, cik palicis līdz Olimpisko spēļu sākumam. Tā kā lielākā daļa līdzjutēju palikuši mājās, lai sportistu startus vērotu TV ekrānā, piedāvājam iepazīties ar visu sportistu sacenību laikiem, lai neko nepalaistu garām. Par lielu Latviju!

Latvijas sportistu starta laiki Soču olimpiādē (pēc Latvijas laika)

08.02., sestdiena

16:30 Biatlons Vīrieši 10km sprints Andrejs Rastorgujevs

16:30 Kamaniņu sports Vīr. 1. brauciens Mārtiņš Rubenis, Inārs Kivlenieks, Kristaps Mauriņš

18:40 Kamaniņu sports Vīr. 2. brauciens Mārtiņš Rubenis, Inārs Kivlenieks, Kristaps Mauriņš

09.02., svētdiena

09:00 Kalnu slēpošana Vīrieši Downhill Kristaps Zvejnieks, Roberts Rode, Mārtiņš Onskulis

12.00 Distanču slēpošana Vīrieši Skiatlons Arvis Liepiņš, Jānis Paipals

16:30 Biatlons Sievietes 7,5km sprints Žanna Juškāne

16:30 Kamaniņu sports Vīr. 3. brauciens Mārtiņš Rubenis, Inārs Kivlenieks, Kristaps Mauriņš

18:40 Kamaniņu sports Vīr. 4. brauciens Mārtiņš Rubenis, Inārs Kivlenieks, Kristaps Mauriņš

10.02., pirmdiena

09:00 Kalnu slēpošana Sievietes Super kombinācija Lelde Gasūna & Agnese Āboltiņa

11:45 Šorttreks Vīrieši 1500m Roberto Puķītis

13:00 Kalnu slēpošana Sievietes Super kombinācija Lelde Gasūna & Agnese Āboltiņa

13:09 Šorttreks Vīrieši 1500m Roberto Puķītis

14:08 Šorttreks Vīrieši 1500m Roberto Puķītis

15.00 Ātrslidošana Vīrieši 500m Haralds Silovs (1.rezervists aiz svītras)

16:45 Kamaniņu sports Sievietes Vieninieki 1. brauciens Elīza Tīruma, Ulla Zirne

17:00 Biatlons Vīrieši 12,5km iedzīšana Andrejs Rastorgujevs*

18:35 Kamaniņu sports Sievietes Vieninieki 2. brauciens Elīza Tīruma, Ulla Zirne

11.02., otrdiena

12.00 Distanču slēpošana Sievietes Sprints Inga Dauškāne

12.25 Distanču slēpošana Vīrieši Sprints Arvis Liepiņš, Jānis Paipals

16:30 Kamaniņu sports Sievietes Vieninieki 3. brauciens Elīza Tīruma, Ulla Zirne

17:00 Biatlons Sievietes 10km iedzīšana Žanna Juškāne*

18:20 Kamaniņu sports Sievietes Vieninieki 4. brauciens Elīza Tīruma, Ulla Zirne

12.02., trešdiena

09:00 Kalnu slēpošana Sievietes Downhill Lelde Gasūna & Agnese Āboltiņa

16:00 Ātrslidošana Vīrieši 1000m Haralds Silovs

16:15 Kamaniņu sports Vīrieši Divnieki Andris Šics/Juris Šics, Oskars Gudramovičs/Pēteris

17:45 Kamaniņu sports Vīrieši Divnieki Andris Šics/Juris Šics, Oskars Gudramovičs/Pēteris

19:00 Hokejs Vīrieši Priekšsacīkstes Latvija – Šveice

13.02., ceturtdiena

09:30 Skeletons Sievietes 1. brauciens Lelde Priedulēna

10:40 Skeletons Sievietes 2. brauciens Lelde Priedulēna

12.00 Distanču slēpošana Sievietes 10km klasika Inga Dauškāne

16:00 Biatlons Vīrieši 20km individuālā Andrejs Rastorgujevs

18:15 Kamaniņu sports  Komandu stafete Latvija

14.02., piektdiena

09:00 Kalnu slēpošana Vīr. Super kombinācija Kristaps Zvejnieks, Roberts Rode, Mārtiņš Onskulis

10:00 Hokejs Vīrieši Priekšsacīkstes Latvija – Čehija

12.00 Distanču slēpošana Vīrieši 15km klasika Arvis Liepiņš, Jānis Paipals

13:30 Kalnu slēpošana Vīr. Super kombinācija Kristaps Zvejnieks, Roberts Rode, Mārtiņš Onskulis

14:30 Skeletons Vīrieši 1. brauciens Martins Dukurs, Tomass Dukurs

16:00 Skeletons Vīrieši 2. brauciens Martins Dukurs, Tomass Dukurs

16:00 Biatlons Sievietes 15km individuālā Žanna Juškāne

17:40 Skeletons Sievietes 3. brauciens Lelde Priedulēna

18:50 Skeletons Sievietes 4. brauciens Lelde Priedulēna

15.02., sestdiena

09.00 Kalnu slēpošana Sievietes Super-G Lelde Gasūna & Agnese Āboltiņa

15:30 Ātrslidošana Vīrieši 1500m Haralds Silovs

16:45 Skeletons Vīrieši 3. brauciens Martins Dukurs, Tomass Dukurs

18:15 Skeletons Vīrieši 4. brauciens Martins Dukurs, Tomass Dukurs

19:00 Hokejs Vīrieši Priekšsacīkstes Latvija – Zviedrija

16.02., svētdiena

09.00 Kalnu slēpošana Vīrieši Super-G Kristaps Zvejnieks, Roberts Rode, Mārtiņš Onskulis

17:00 Biatlons Vīrieši 15km masu starts Andrejs Rastorgujevs*

18:15 Bobslejs Vīrieši Divnieki 1. brauciens Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis

19:50 Bobslejs Vīrieši Divnieki 2. brauciens Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis

17.02., pirmdiena

16:30 Bobslejs Vīrieši Divnieki 3. brauciens Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis

17:00 Biatlons Sievietes 12,5km masu starts Žanna Juškāne*

18:05 Bobslejs Vīrieši Divnieki 4. brauciens Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis

18.02., otrdiena

09:00 Kalnu slēpošana Sievietes Milzu slaloms Lelde Gasūna & Agnese Āboltiņa

12:00 Hokejs Vīrieši Izslēgšanas spēles Latvija – ???

12:30 Kalnu slēpošana Sievietes Milzu slaloms Lelde Gasūna & Agnese Āboltiņa

19.02., trešdiena

09:00 Kalnu slēpošana Vīr. Milzu slaloms Kristaps Zvejnieks, Roberts Rode, Mārtiņš Onskulis 12:30 Kalnu slēpošana Vīr. Milzu slaloms Kristaps Zvejnieks, Roberts Rode, Mārtiņš Onskulis

20.02., ceturtdiena

Neviens Latvijas sportists nestartēs.

21.02., piektdiena

14.45 Kalnu slēpošana Sievietes Slaloms Lelde Gasūna & Agnese Āboltiņa

18.15 Kalnu slēpošana Sievietes Slaloms Lelde Gasūna & Agnese Āboltiņa

22.02., sestdiena

14.45 Kalnu slēpošana Vīrieši Slaloms Kristaps Zvejnieks, Roberts Rode, Mārtiņš Onskulis

18.15 Kalnu slēpošana Vīrieši Slaloms Kristaps Zvejnieks, Roberts Rode, Mārtiņš Onskulis

18:30 Bobslejs Vīrieši Četrinieki 1. brauciens Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis

20:00 Bobslejs Vīrieši Četrinieki 2. brauciens Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis

23.02., svētdiena

09.00 Distanču slēpošana Vīrieši 50 km masu starts Arvis Liepiņš, Jānis Paipals

11:30 Bobslejs Vīrieši Četrinieki 3. brauciens Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis

13:00 Bobslejs Vīrieši Četrinieki 4. brauciens Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis

* – ja kvalificēsies

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *