Vienaldzīgo šovakar nebūs!

Vakar hokeja pasaule apgriezās kājām gaisā – mazā Slovēnija, kura pat nespēlē augstākajā divīzijā, izkaroja vietu Olimpiskajā ceturtdaļfinālā. Un vakarā vēl viena sensācija – mazvalstiņa Latvija ir pārspējusi pagājušā gada vicečempionus šveiciešus, un stāsies pretim hokeja lielvalstij Kanādai!

Jā, būsim godīgi, par to, ka Latvija var uzvarēt Šveici šajā duelī, bijām pārliecināti vien mēs, Latvijas izlases līdzjutēji. Protams, arī pati komanda un treneri! Diezin vai kāds cits par izskatīja iespēju, ka pretim Olimpiskajiem čempioniem varētu nākt Latvija.

Bet Latvijas izlase varēja un var! Jo tādu komandu mēs vēl neesam redzējuši – vienotu, kas cīnās par katru laukuma centimetru, kas darbojas kā viens vesels organisms! Domāju, ka vakar vienaldzīgo pie TV ekrāniem nebija! Un puiši to izdarīja – pirmo reizi Latvijas hokeja vēsturē izcīnīta iespēja spēlēt Olimpiādes ceturtdaļfinālā! Pirmo reizi izdevās šveiciešus pārliecinoši pievarēt spēles pamatlaikā!

Tagad priekšā cīņa ar Kanādu. Statistiku labāk nevilkt dienas gaismā, nav jēgas. Jo tagad mūsu izlase ir KOMANDA. Ar lielo burtu. Kas jau ir pārrakstījusi hokeja vēsturi!

Sociālajos tīklos aizdīķa fani ironizē un joko. Daži tikai tagad atraduši kartē to punktiņu, kas dēvēta par Latviju. Daži atļaujas uzskaitīt, ka šovakar laukumā būs 26 NHL spēlētāji, un 25 no viņiem spēlēs par Kanādu.

Mēs šovakar sēdēsim savos klubkrēslos, īkšķus nospieduši zilus. Sirmo matu kļūs vairāk. Un gaidīsim sensāciju…

Nabaga Latvijas izlases galvenais treneris Teds Nolans. Nav jābūt gaišreģim, lai saprastu, ka mediji viņa Kanādas izcelsmi apspēlēs, kā vien varēs. 

Spēles sākums – plkst. 19.00 pēc Latvijas laika. 

P.S. Sirds lūzt par notikumiem tepat netālu, Ukrainā. Prieku par sporta svētkiem noteikti nomāc revolūcija šajā valstī, kas jau prasījusi dzīvības! 

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *