Dosimies ekskursijās – iepazīsim Baltkrieviju kopā!

Daudzi braucēji dosies Minsku paši ar savu auto vai izmantojot sabiedriskā transporta pakalpojumus, taču vēlas apskatīt un uzzināt vairāk par Minsku, kā arī kaut mazliet iepazīt Baltkrieviju. Ir šāda iespēja – varam doties ekskursijās kopā, gidu pavadībā!

Minskas apskates ekskursija  11.05. Cena – 10 EUR

Baltkrievijas galvaspilsēta! Šo pilsētu daudzi uzskata par Eiropas ģeogrāfisko centru – nestrīdēsimies, ļoti iespējams, ka tas tā arī tiešām ir, bet mums svarīgāk, ka tā būs HOKEJA GALVASPILSĒTA! Jā, Minska nebūt nav vēsturiskiem arhitektūras šedevriem pārbagāta, taču gana interesanta un saistoša. Kas zina, varbūt pēc šīs ekskursijas savādāk paraudzīsimies uz Baltkrievijas vēsturi.

Izbraukums uz Miras un Ņešvižas pilīm     12.05, 19.05         25 EUR

Iepazīsim Miras pili – tas ir izcils arhitektūras objekts, kuram līdzīgu nav. 15. gadsimtā to uzsāka būvēt gotikas stilā, bet gadsimtu vēlāk šī kompleksa būve jau tika pabeigta renesanses stilistikā. Šo pili reiz apdzīvojuši gan Radzivili, gan arī slāvu kņazi. Pils iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā.Ņešvižas Pils– arī šis komplekss ir saistīts ar kņazu Radzivilu vēsturi. Par Ņešvižas pili stāsta daudz un dažādu leģendu, tostarp par apslēptajiem dārgumiem, kurus līdz šim tā arī nevienam nav palaimējies atrast.

Staļina Līnija       13.05, 16.05, 17.05       10 EUR

Tā ir nocietinājumu līnija gar PSRS rietumu robežu. Baidoties no draudīgajām rietumvalstīm, sāka veidot īpašu aizsardzības līniju, kuru veidoja gan betona bunkuri, gan ložmetēju dzoti. Taču pati galvenā šī objekta vērtība – ikvienam, arīdzan Latvijas izlases faniem, par atsevišķu samaksu būs iespēja gan šaut ar īstu Kalašņikovu, gan arī pavizināties uz tanka (jā, tieši uz tanka!). Piedzīvojumiem un iespaidiem bagāta diena garantēta!

Brīvdabas muzejs Dududki – apskate un cienasti        14.05 10 EUR

Brīvdabas muzeja Dudutki apmeklējums – Šis ir Baltkrievijas lauksaimniecības muzejs. Nē, nē… nevajag raukt degunu, jo tieši tur var ieraudzīt vienīgo legālo kandžas aparātu, no kura Baltkrievijā drīkst tecināt stipro dziru! Kā arī uzzināt visu par senajām paražām un amatniecību.

Memoriālais komplekss Hatiņa        18.05 10 EUR

Izbrauciens uz memoriālo kompleksu Hatiņa, vietu, kur līdz 1943. gadam bija sādža. Līdz ienāca fašisti, kas visus sādžas iedzīvotājus sadzina šķūnī un to aizdedzināja. Neizdevās izglābties pat bērniem. Tā ir traģiskākā lapaspuse Baltkrievijas vēsturē.

Papildus izdevumi: Ieejas biļetes apskates objektos

Staļina līnija – 70 000 BYR

Miras pils – 60 000 BYR

Ņešvižas pils – 80 000 BYR

Dudutki – 130 000 BYR

*Ieejas biļešu cenas apskates objektos čempionāta laikā var mainītiesa

Pieteikties ekskursijām var Travel Art LV birojā Rīgā, Graudu ielā 68, A korpuss, vai arī rakstot uz e-pastu ilze.jakovleva@travelart.lv, ludmila@travelart.lv un zvanot pa tālruni 27717555.

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *