Minskā līdz PČ nepagūs uzcelt visas viesnīcas

Skaitītas dienas līdz Pasaules čempionātam Minskā, un arī baltkrievu mediji sākuši uzskaitīt kas ir paveikts un kas vēl veicams, lai gan komandas, gan arī līdzjutēji Baltkrievijā justos gaidīti viesi. Īpaši interesants ir (ne)izpildes plāns viesnīcu celtniecībā.

2010. gada novembrī Minskas varenie nolēma, ka līdz PČ hokejā tiks uzceltas un rekonstruētas 25 viesnīcas. Taču gala rezultātā līdz maija sākumam atvērs labākajā gadījumā 13 jaunas viesnīcas un rekonstruēs trīs, ziņo portāls TUT.by. Vienu no lielākajiem viesnīcu kompleksiem Pekin 5*, kura numuriņi jau labi sen tiek tirgoti, plāno atvērt tikai 29. aprīlī.

Daudzas solītās glaunās viesnīcas tā arī līdz šim nav uzceltas, un maz ticams, ka to izdosies paveikt līdz PČ sākumam. Piemēram, 5* viesnīca Kempisnki netiks atvērta, un nodošanas kavēšanās tiek aizbildināta ar virkni tehniskiem iemesliem. Tāpat hokeja līdzjutējiem nebūs iespējas arī iemitināties viesnīcā Hyatt, kur pirmie darbos tika uzsākti jau 2008. gadā un bija jāpabeidz jau pērnā gada nogalē. Kā raksta TUT.by, šī viesnīca noteikti ir ļoti tālu no brīža, kad tā varēs vērt durvis viesiem.  

Tāpat centrā bija paredzēts uzcelt viesnīcu Radisson, taču arī šī iecere nerealizējās, līdz ar to nācās steigšus pabeigt viesnīcu Виктория Олимп, kuru paredzēts svinīgi atklāt šodien 11. aprīlī.
Pirms PČ bija plāni atvērt arī vairākas Hilton ķēdes viesnīcas, taču šī ideja, iespējams, pie optimistiskākā scenārija realizēsies tikai gada beigās, un nevis uz PČ laiku.
Daudzi hokeja fani, kuri devušies atbalstīt Dinamo Rīga Minskā, ievēroja celtniecību pie Minsk Arena – dzīvojamo māju un viesnīcu kompleksu Taču TUT.by ziņo, ka arī šie celtniecības darbi ir tālu no pabeigšanas stadijas. Kā norāda ziņu portāls, šobrīd daudzi viesnīcu cēlāji ir aizmirsuši par solījumiem, ka savas viesnīcas uzcels līdz čempionātam.

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *