Minskas kreklos gan brokastis, gan boulings

Kamēr muziķi Normunds Jakušonoks un Gunārs Meijers cītīgi gatavojas Minskas Baltajiem Krekliem, apgūstot jaunu repertuāru, tikmēr nesnauž arī pats megaklubs Titāns, kurš dos mājvietu letiņu jampadračiem. Proti, jau tagad klubs ir sasparojies, un atviešu līdzjutējiem varēs piedāvāt ieturēt maltītes, kā arī mūsējie uz pilnu klapi varēs spēlēt boulingu, grozīt pēcpuses diskotēkā, kā arī aiziet uz kinoteātri vai ieturēt maltītes restorānā Magnāts.

Ja boulings (tur gan iepriekš jāpasūta celiņš) un kinoteātris, kā arī restorāns Magnāts ir pieejams visu laiku, tad pilnīgs jaunums – Retro kafejnīcā kas arī būs Minskas Balto Kreklu mājvieta, čempionāta laikā varēs paēst arī brokastis. Cena varbūt kādam liksies pārāk augsta, bet, ņemot vērā čempionāta laiku, iespējams, tā būs ļoti demokrātiska – apmēram 10 eiro. Pieejamas arī pusdienas. Kā piemērs – salati, zupa, otrais ēdiens, sula un maize kopā maksās no 15 eiro un uz augšu. Ļoti iespējams, ka kaut kur citur varēs paēst arī par demokrātiskākām cenām, bet jārēķinās, ka Titāns ir vistuvāk Fanu ciematam. Vairāk informācijas par visām iespējām, ko piedāvā megaklubs Titāns, var atrast šeit – http://titanminsk.by/

Atgādinām, ka laviešu dzīvās mūzikas vakari notiks 10., 11. un 13. maijā pēc Latvijas izlases spēlēm Retro kafejnīcā. Ieeja par brīvu, ja būsi tērpies Latvija hokja izlases kreklā. Pārējiem jāmaksā ieejas maksa. Sliktā ziņa faniem – iepriekš galdiņus rezervēt nebūs iespējams!

 {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *