Fanu ciemata iedzīvotāji paliek bez pusdienām

Virkne Fanu ciemata iedzīvotāju, it īpaši jau tie, kuri vēlas klātienē atbalstīt izlasi daudzās spēlēs, ir līdzi paņēmuši katlus, pannas un arī produktus, lai sev piemērotākā laikā pagatavotu maltīti. Taču pēkšņi 9. maijā pāršalca vēsts, ka solītās plītis nedarbosies!

Šāds lēmums, protams, pārsteidza nevienu vien. Būtu vismaz bijis godīgi, ja operators CentrKurort būtu laicīgi brīdinājis, ka studentu kopmītnēs tiks atslēgtas plītis, bet nekā – pārsteigums pār viesiem nāca tajā brīdī, kad viņi velti centās uzvarīt ūdeni.

Oficiālā versija, kādēļ tas tā, ir ugunsdrošības apsvērumu, un ar pavēli no augšas visām mājām esot atslēgtas plītis. Neoficiāla informācija gan liecina, ka šādu lēmumu pieņemt mudinājuši hokeja līdzjutēji no Slovākijas… Tiesa gan, netiek paskaidrots, ko slovāki tādu sadarījuši, ka plītis atslēgtas. Paša čempionāta sākumā gan Fanu ciematā atskanējusi ugunsdzēsības trauksme. Taču, vai šos faktus var vilkt kopā, grūti pateikt.

Fakts paliek fakts – fani nu ir palikuši bez iespējas gatavot ēdienus, un visi kašķi ar kompītņu komendantiem cietuši neveiksmi. Daži attapīgākie jau raduši risinājumus – daudzās istabiņās plīts savienota pa tiešo – tur palīdzējušas mūsu vīru tehniskās zināšanas. Citi aizgājuši uz bodi nopirkt elektriskās plītiņas, un uz nebēdu gatavo ēst. Vēl dažiem izdevies sarunāt ar personālu, un neba jau bez atlīdzības, un viņiem plītis pieslēgtas. Tā kā teorētiski visi fani šeit dzīvo bez maz vai badā, bet praktiski no daudzām istabiņām nāk tīri patīkams nule pagatavota ēdiena smārds.

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *