Amsterdamā Latvijas futbola faniem savs sektors – 415!

Latvijas Futbola federācija (LFF) aicina Latvijas futbola līdzjutējus pieteikties kolektīvajiem biļešu pieteikumiem uz EURO 2016 kvalifikācijas turnīra spēli starp Nīderlandes un Latvijas izlasēm, kas 2014.gada 16.novembrī risināsies Nīderlandes galvaspilsētā Amsterdamā.Spēles sākuma laiks 19:00 (pēc Latvijas laika) / plkst 18:00 (pēc vietējā laika).

Saņemot pieteikumu, LFF sazināsies un informēs pieteikumā norādīto kontaktpersonu par tālāko biļešu iegādes un saņemšanas procedūru. Biļešu saņemšanai tiks piedāvātas divas iespējas – saņemt iegādātās biļetes LFF ofisā, Rīgā noteiktajā laikā vai arī 15. / 16.novembrī Amsterdamā (precīza vieta un tiešā kontaktpersona tiks paziņota papildus, atkarībā no pieteikto biļešu skaita).

Kā LFF.lv informēja Nīderlandes Futbola federācija, Latvijas (kā viesu komandas) faniem Amsterdam Arena stadionā paredzēts 415. sektors.

Papildus jautājumu vai neskaidrību gadījumā Latvijas fani tiek aicināti sazināties ar epastainfo@lff.lv palīdzību ar norādi virsrakstā “Par 16.11.2014. NĪDERLANDE – LATVIJA spēli“.

Biļetes cena – 23 EUR! Lai pieteiktos biļetēm, jāaizpilda anketa šeit. {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *