Biļešu cenas PČ Latvijas spēlēm – 22-62 EUR

Pasaules čempionāta hokejā, kas 2015. gada 1. maijā sāksies Čehijā, orgkomiteja nākusi klajā ar informāciju par spēļu biļešu tirdzniecību un cenām. Ziņas no vienas puses iepriecinošas – būs tikai divu kategoriju biļetes, bet no otras puses – atsevišķu spēļu biļešu tirdzniecība sāksies tikai februārī, un tikai sākot ar novembri varēs nopirkt spēļu biļešu paketes, kas, protams, nav lēts prieks.

Tātad, novembrī oficiālais biļešu tirgotājs Sazka uzsāks dienas biļešu pakešu tirdzniecību. Tie, kas nevarēs nociesties, jau tad varēs nopirkt, piemēram, Kanādas – Latvijas un Čehija – Zviedrijas spēļu biļešu paketes par 2480 čehu kronām (1. kategorija) un 1880 kronām (2. kategorija) biļešu, kas attiecīgi ir apmēram 91 EUR un 69 EUR. Dārgākās divu spēļu biļešu paketes, kurās ietilpst arī Latvijas izlases spēle, ir uz 8. maiju, kad spēkiem mērosies Čehijas – Austrijas un Latvijas – Vācijas valstsvienības – 2980 kronas (1. kategorija) un 2280 kronas (2. kategorija), kas attiecīgi ir ap 109 EUR un ap 84 EUR.

Novembrī būs iespēja iegādāties arī biļetes uz atsevišķām spēlēm, bet tas attieksies tikai un vienīgi uz rīta spēlēm, kuru sākums paredzēts plkst. 12:15. Latvija šo laimīgo sarakstā nav, taču, ja fani vēlas par saprātīgu naudu un laicīgi iegādāties biļetes uz Šveices – Austrijas, Francijas – Kanādas un Kanādas – Austrijas valstsvienību mačiem, to var izdarīt. It īpaši jau tādēļ, ka uz pirmajām divām iepriekšminētajām spēlēm biļetes maksās tikai 270 kronas (1. kategorija) un 190 kronas (2. kategorija), kas attiecīgi ir ap 10 EUR un ap 7 EUR.

Tikai februārī būs iespējams iegādāties biļetes uz atsevišķām spēlēm. Naudas izteiksmē lētākie mači (790 kronas 1. kategorija un 590 kronas 2. kategorija – attiecīgi ap 30 EUR un ap 22 EUR) ir: 1. maijā Kanāda – Latvija; 4. maijā Latvija – Zviedrija; 9. maijā Austrija – Latvija; 12. maijā Latvija – Francija. Nākamā cenu kategorija (1290 kronas 1. kategorija un 990 kronas 2. kategorija – attiecīgi ap 48 EUR un 37 EUR) ir spēlēm 6. maijā Šveice – Latvija un 8. maijā Vācija – Latvija. Protams, visdārgākā spēle ir pret mājiniekiem čehiem 2. maijā, kad biļetes maksās 1690 kronas (1. kategorija) un 1290 EUR 2. kategorija – attiecīgi ap 62 EUR un ap 48 EUR.

Jāpiebilst, ka nav īsti skaidrs, vai tieši šāda cena būs arī gala cipars, jo, kā liecina iepriekšējo gadu pieredze pasaules čempionātos, parasti vēl tiek pieplusota pakalpojuma maksa un izdevumi par biļešu sūtīšanu. 

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *