Čempionāta Prāgā orgkomiteja cer uz lielu fanu pieplūdumu

“Mēs kā organizatori esam izdarījuši ļoti lielu darbu, lai čempionāts notiktu, un mēs ceram, ka cilvēkiem šis čempionāts patiks un viņiem būs jautri,” sportadraugiem.lv teic 2015. gada Pasaules čempionāta hokejā Prāgā orgkomitejas vadītājs Petrs Bržiza (Petr Bříza).

Viņš uzsver, ka nākamgad čempionāts atšķirsies no tā, ko fani piedzīvoja šogad maijā Minskā. Proti, tiks domāts, lai arēnas gan Prāgā, gan Ostrovā būtu spēļu laikā apmeklētas, bet tās netiks piepildītas mākslīgi, kā to varēja novērot Minskā.

“Par cik šogad risinājās olimpiāde Sočos, kā arī čempionāts Baltkrievijā, daudzi fani no tādām valstīm kā Austrija un Šveice uz spēlēm nedevās, jo tas bija pārāk tālu. Bet tagad jau redzam, ka fani no šīm valstīm ļoti vēlas apmeklēt čempionātu Čehijā, jo tas ir gana tuvu, un mūsu valsts viņiem patīk,” uzskata Bržiza, paužot cerību, ka izdosies organizēt ļoti jauku, multikulturālu pasākumu ar daudziem faniem no daudzām valstīm, un cilvēki labi pavadīs laiku.

“Mēs ļoti ceram, ka mums būs interesants čempionāts. Protams, atmosfēra ir daudz labāka, ja mājinieki tiek līdz finālam. Tā to varēja redzēt arī Pasaules čempionātā futbolā Brazīlijā – kad mājinieki izstājās, bija nepatīkami. Mums ir ļoti spēcīga grupa Prāgā, un mēs ceram, ka čehu komanda nostartēs labi,” cerību pauž Bržiza, kurš, starp citu, ir bijušais Čehija hokeja izlases vārstsargs.

 

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *