Kā izdevīgāk aizlidot uz lielo futbolu Amsterdamā?

Var jau teikt, ka ir pāragri iegādāties lidojumus uz Latvijas futbola izlases spēli Amsterdamā 16. novembrī pret ļoti spēcīgo Nīderlandes izlasi. Taču tā nebūt nav – mūsu izlase ir pelnījusi fanu atbalstu (it īpaši jau pēc skaistās uzvaras pār Armēniju), un, jo ātrāk pērk biļetes, jo lētāk tas sanāk.

Protams, ka ērtākais variants, un nereti arī lētākais, ir doties ceļā ar lidmašīnu. Ir iespējams izvēlēties vienu no trim iespējām.

airBaltic tiešais lidojums uz Amsterdamu.

Katru dienu mūsu pašmāju aviosabiedrība nodrošina tiešos reisus uz Nīderlandes galvaspilsētu. Tiesa gan, par spīti pat izpārdošanām, cenas nav tās pašas pievilcīgākās. Proti, uz mūs interesējošiem datumiem, t.i. ap 16. novembri, lētākās biļetes bez bagāžas maksā, sākot no 216 EUR. Ja piepluso klāt vēl bagāžu, tad cena sanāk vēl lielāka. Klāt papildus jāierēķina arī tikšana no lidostas uz Amsterdamas centru – ar vilcienu viena virziena biļete maksā 4 EUR.

Minimālās izmaksas: 224 EUR

Wizzair lidojums uz Eidhovenu

Pirmdienās un piektdienās Ungārijas zemo cenu aviosabiedrība piedāvā lidojumus no Rīgas uz Eidhovenu. Ieskatoties piedāvājumā, cenas nav augstas, taču jāatgādina mazais āķi – šī aviokompānija vēl iekasēt naudu arī no tiem pasažieriem, kuru rokas bagāža pārsniedz dāmu somiņas lielumu. Tātad, uz mūs interesējošo laiku, piepērkot tomēr klāt bagāžu, cena jau sanāk no 140 EUR un uz augšu. Lētākais variants, kā tikt no lidostas uz Amsterdamu, ir autobuss. Viena virziena biļete, ja pērk tīmeklī, maksā 22,50 EUR, turp atpakaļ – 38,50 EUR.

Minimālās izmaksas: 178,50 EUR

Ryanair lidojums uz Diseldorfu (Weeze)

Nevar aizmirst arī par Īrijas zemo cenu aviokompānijas piedāvājumu. Otrdienās, ceturtdienās un sestdienās Ryanair piedāvā lidojumus uz Weeze lidostu. Cenas bez nododamās bagāžas – no 60 EUR. Taču arī šeit jāpierēķina klāt izdevumi par autobusu no lidostas līdz Amsterdamas centram. Vienvirziena biļete maksā 36 EUR, turp atpakaļ – 63 EUR. Turklāt ceļā jāpavada vismaz četras stundas.

Minimālās izmaksas: 123 EUR

Jāņem gan vērā, ka biļešu cenas var mainīties, un parasti biļetes, nākot tuvāk izlidošanai, paliek tikai dārgākas.

Ja rodas jautājumi ar biļešu iegādi vai autobusa satiksmi, noteikti palīdzēsim norezervēt. Rakstiet: ludmila@travelart.lv

 

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *