Noderīga informācija faniem Amsterdamā

 

Kā jau lielākā daļa futbola līdzjutēju ir informēti 16. Novembrī Eiropas Čempionāta kvalifikācijas cikla ietvaros Latvijas izlase izbraukumā tiksies ar spēcīgo, vienkārtējo Eiropas čempioni, Nīderlandi. Lai gan Nīderlandes izlasi varēs redzēt arī tepat pie mums Rīgā daudzi līdzjutēji arī dosies mūsu izlasi atbalstīt uz Nīderlandi, jo atmosfēra šajā 50 tūkstošu ietilpīgajā arēnā noteikti būs nesalīdzināma ar mūsu pašmāju stadionu un protams pie reizes būs iespējams arī iepazīt jaunu valsti un pārliecināties vai tiešām tur visur ir skaisti tulpju dārzi, visur griežās vējdzirnavas un visi pīpē zālīti staigājot koka kurpēs. Tad nu iepazīstināsim šos līdzjutējus, kas dosies līdzi mūsu izlasei, ar viesnīcu piedāvājumiem un sabiedrisko transportu Amsterdamā.

Nokļūšana no lidostas uz pilsētas centru, kā jau visās modernās pilsetās ir ārkārtīgi vienkārša, atliek tikai iekāpt pareizajā transportā, uz pilsetas centru atiet vilcieni un autobuss nr. 197. Arī no lidostas pa tiešo uz arēnu nokļūt ir tikpat vienkārši, jo no tās iet tiešais vilciens un autobuss(nr. 300), kas jūs pievedīs tieši pie arēnas. 

Amsterdamā kursē arī naksts transports, kas atkarībā no maršrutiem kursē ik pa 20-40 minūtēm un izmaksa 4.5EUR par vienu braucienu. Ir iespējams iegādāties sabiedriskā transporta karti par 13.5EUR, kas būs derīga 24 stundas no pirmā brauciena brīža, bet obligati jāatceras, ka jānopīkstina karte ir gan iekāpjot, gan izkāpjot no transporta, vairāk informācijas par šo karti šeit. Par 47EUR var iegādāties karti, kurā būs ne tikai sabiedriskais transports, bet arī bezmaksas ieeja muzejos, izbrauciens pa kanālu ar kuģītu u.c., vairāk informācijas šeit. Bet jāņem vērā, ka šīs kartes gan nav derīgas nakts transportos

Ja plānojat doties uz Amsterdamu ar savu auto vai īrēt to uz vietas, tad jārēķinās ar to, ka būs problēmas ar auto novietošanu, jo stāvvietas ir maz un tās ir ļoti dārgas. Ir pieejamas park&ride stāvvietas, kas izmaksās 1EUR par 24 stundām, tas nozīmē, ka novietojiet savu auto stāvvietā ārpus centra un tālāk dodieties ar sabiedrisko transportu. Vairāk informācijas par to šeit

Trīs zvaigžņu viesnīcas Amsterdamā ārpus centra izmaksās sākot no 50EUR par divvietīgu numuriņu par nakti, bet pilsetas centrā divvietīgs numuriņš izmaksās sākot no 60EUR. Piecu zvaigžņu viesnīca izmaksās sākot no 110EUR par divvietīgu numuriņu.  Ja nevēlaties tērēt daudz, tad iespējams arī palikt hostelī, kuru cena atkarībā no atrašanās vietas būs 10-30EUR par nakti, jo tuvak centram, jo dārgāk, kā jau parasti. 

Noderīgas saites – Amsterdamas tūrisma mājaslapa, Sabiedriskais transports Amsterdamā, kā arī šeit un šeit, Tuvākie atiešanas laiki transportam no Šipoles lidostas.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *