Vai 2016. gada PČ hokejā nenotiks Maskavā un Sanktpēterburgā?

 

Lai gan IIHF jau ir pieņēmuši lēmumu, ka 2016. gada PČ Hokejā notiks Maskavā un Sanktpēteburgā Krievijas masu mēdijos parādījušās ziņas, ka tas varētu notikt arī Sočos. Kas nebūtu labas ziņas Latvijas līdzjutējiem, ja atcerās nesen notikušās Olimpiskās spēles uz kurām devās tikai saujiņa fanu.

“Pie mums notiks 2018. gada PČ futbolā un mēs pretendējam uz to, lai, iespējams, PČ hokejā arī notiktu pie mums,” intervijā ziņu aģentūrai itar-tass teica Soču mērs Anatolijs Pahomovs, “Olimpiskās spēles Sočos apmeklēja miljons cilvēku, uz F1 sacensībām ieradās 180 tūkstoši.”

Krievijas Hokeja federācija paziņoja, ka lēmums esot pieņemts, bet, ja IIHF piekristu, tad KHF nekas nebūtu pretī rīkot čempionātu Sočos nevis Sanktpēterburgā.

Ziņu aģentūru itar-tass informēja Krievijas Hokeja Federācijas izpilddirektore Valērija Fesjuka:”Tas ir ļoti drosmīgs paziņojums. Es lieliski saprotu mēra centienus uzņemt PČ hokejā, bet viņam par to bija jāsāk runāt agrāk, jo pieteikumā PČ rīkošanai Soču nav. Bet es neko neizsēdzu, ja tiks pieņemts šāds lēmums, tad IIHF komisija dosies uz Sočiem. Pēc Olimpiādes visiem ir skaidrs, ka Soči ir hokeja pilsēta, kurā ir daudz arēnu, nemaz nerunājot par viesnīcām un infrastruktūru, viss ir vietā, lai varētu novadīt PČ visaugstākajā līmenī.”

Nu, ko, cerēsim, ka nebūs jābrauc uz Sočiem, bet atbalstīt mūsējos varēsim Sanktpēterburgā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *