Braukt uz divām spēlēm – par maz?

Ja esi pabijis kaut uz vienu vai divām spēlēm PČ hokejā klātienē, var uzskatīt, ka hokeja festivāla gaisotne ir tikai mazliet ieelpota, tikai mazliet saprasts, kas tie par svētkiem, kad jau jādodas mājās. Taču te ir arī cits aspekts – priekšnieki nemaz tik labprātīgi negrib dot papildus brīvdienas hokeja skatīšanai.

Travel Art piedāvā braukt uz pirmajām divām spēlēm. Viss ir skaisti – 30. aprīlī izbrauc, 3. maija vakarā, kas ir svētdiena, atgriezies. Arī cena ir pieklājīga – 190 EUR par braucienu autobusā, nakšņošanu Polijā un Čehijā, kā arī ekskursijām. Taču, izvēloties šādu variantu, ir rūpīgi jāapsver visi par un pret.

1. maijā Latvijas izlasei stāsies Kanādas valstsvienība, bet 2. maijā mājinieki čehi. Protams, ja atceramies Olimpiskās spēles Sočos, kad spēlei Latvija – Kanāda sekoja līdzi teju vai visi gan Eiropā, gan Kanādā, un vēl kā sekoja! Kanādieši beidzot uzzināja, kas ir mazā Latvija, ka arī valstī, kur hokejistu ir tieši tik daudz, cik Kanādā ledus haļļu, māk spēlēt hokeju, un vēl kā! Vai šāda spēle varētu būt arī 1. maijā? Varbūt, jo kanādieši būs tikko atlidojuši, varēs manīt laika starpību, kā arī pirmā spēle visā čempionātā, jāpierod pie lielajiem laukumiem… Mēs ceram, ka šādi varētu arī mainīties reiz mūsu valsts izlasei par labu šobrīd diezgan skarbā statistika par spēlēm starp šīm divām komandām.

2. maijā pretim stāsies mājinieki čehi. Nav jābūt pareģim, lai saprastu, ka mājnieki savā laukumā tiešām būs kā mājās, un arī šīm izlasēm nez kāpēc statistika ir tieši čehu pusē, bet, kā zinām, tas nav galvenais rādītājs. Te lielākās bažas rada biļetes. Skaidrs, ka sestdienas vakarā paši čehi gribēs redzēt savējos spēlējam, un jau tagad biļešu komplekti ir pazuduši no tirdzniecības. Tiesa gan, no oficiālajiem tirgotājiem neesam saņēmuši oficiālu atbildi, vai tiešām ir izpārdotas pilnīgi visas biļetes, bet… Situācija nav īpaši cerīga.

Vēl faktors – ja jau reiz esat tik tālu tikuši, un, piemēram, Čehija vēl nav lāgā apskatīta, tomēr ir jēga uzkavēties šeit mazliet ilgāk, lai vairāk iepazītu.

Plašāka informācija par grupas braucienu uz pirmajām divām spēlēm šeit, vai arī rakstot ilze.jakovleva@travelart.lv, vai arī zvanot 27717555.

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *