Uz pēdējām trim spēlēm PČ jeb ko izbaudīt Čehijā

Lai gan vēsturiski ir izveidojusies situācija, ka Latvijas hokeja līdzjutēji viskuplākajā skaitā dodas atbalstīt izlasi pirmajās trīs spēlēs, tomēr gana daudzi ir izrādījuši vēlmi klātienē būs arēnā arī uz pēdējām trim spēlēm. Un kādēļ gan ne, ja Prāgā pēdējās trīs spēles Latvijas valstsvienība krustos nūjas ar Vācijas, Austrijas un Francijas izlasēm.

Braucot uz pēdējām trim spēlēm, jārēķinās, ka ceļojums ilgs septiņas dienas. 7. maijā jāizbrauc no Rīgas, 8. maijā jāierodas Prāgā un jādodas atbalstīt mūsējie pret vāciešiem. Savukārt 9. maija priekšpusdienu un pusdienas laiku var droši veltīt Čehijas galvaspilsētas apskatei, lai 16:15 pagūtu uz spēli Latvija – Austrija. 10. un 11. maijs ir divas no hokeja brīvās dienas, kuras var veltīt gan Pilzenes, gan Kutna Horas apskatei, kā doties uz Škoda rūpnīcu un iepazīt dabas ainavas Českij raj.

Ja nav vēlmes doties pašam ceļā ar savu auto vai tērēt milzu naudu pārlidojumiem, tad prātīgākā izvēle ir doties uz šādu tūri grupas braucienā, kas maksā tikai 280 eiro, neskaitot spēļu biļetes. Plašāka informācija par braucienu – http://www.praga2015.lv/grupu_braucieni/params/category/0/item/31755/ , vai arī rakstot edvins@travelart.lv. {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *