Uz piecām spēlēm un tiešām iepazīt Čehiju

Iepriekšējā Pasaules čempionātā hokejā Minskā daudz līdzjutēji izvēlējās Latvijas izlasi atbalstīt piecās spēlēs. Kāpēc tā? Uz septiņām spēlēm kam pietrūka finanšu, kam brīvā laika, kam izturības. Tādēļ arī uz PČ Prāgā piedāvājums doties uz piecām spēlēm.

Šoreiz gan uz pēdējām piecām, aktīvi atbalstot Latvijas izlasi spēlēs pret Zviedriju, Šveici, Vāciju, Austriju un Franciju. Cik reizes dziedāsim tribīnēs himnu? Domājams, ka ne reizi vien!

Viena no būtiskākajām šī brauciena priekšrocībām ir plašais ekskursiju klāsts un lielā iespēja iepazīt Čehiju. Prāgas apskates ekskursija, izbraukums ar latviešu kuģīti pa Vltavu, Pilzene vai Kutna Hora, Škodas rūpnīcas apskate, gleznainais Českij raj, izbraukums arī uz Vācijas pilsētu Drēzdeni, kas atrodas tikai dažu stundu attālumā no Prāgas, un arī skaistā viduslaiku pilsētiņa Českij Krumlav. Tas nozīmē, ka būs iespēja diezgan pamatīgi iepazīt Čehiju, lai neviens nevarētu teikt – redz, tik ilgi biji Čehijā, bet tik vien redzēji, kā Prāgas alus krodziņus!

Vairāk informācijas par braucienu – www.praga2015.lv vai arī rakstot edvins@travelart.lv {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *