Mēs esam balsotāju tauta. Noturamies līdz janvārim?

Nu jau gluži vai par rituālu kļuvis, katru dienu atvērt www.allstarvote.nhl.com/ mājaslapu un nobalsot. Par ko? Protams, ka par Zemgu Girgensonu, mūsu vienīgo spēlētāju šosezon NHL. Ar pārējo spēlētāju atlasi gan tik rožaini neiet, jo NHL spēles tomēr neskatos…

Pieļauju, ka ne tikai es, bet vēl daudzi gan laika starpības dēļ, gan arī citu iemeslu dēļ neskatās NHL spēles tiešraidē. Jā, interesantākos momentus. Bet, cik objektīvi tad balsojam? Atzīšos, neobjektīvi, tikai par tiem spēlētājiem, kuri sevi pierādījuši iepriekšējos gados, piemēram, Pasaules čempionātos hokejā. Kādēļ gan neatbalstīt Anži Kopitaru no mums draudzīgās Slovēnijas, vai arī neiedot savu balsi kādam īpaši mīļam Kanādas izlases spēlētājam? Zinu, ka ir ļaudis, kas rūpīgi pēta, par ko balsot, lai Zemgus noturētos līderpozīcijās.

Labi vai slikti, ir pelnījis vai nav pelnījis būt Zemgus NHL Zvaigžņu spēlē? Priekš mums, latviešiem, viņš jau ir zvaigzne. Arī savas komandas rindās viņš ir zvaigzne. To, starp citu, varēja ļoti labi manīt arī Sporta Studijas sagatavotajā sižetā. Un savu panācis, graužot ledu un kapājot. Ar darbu. Viņš, atšķirībā no citām mūsu Latvijas zvaigznēm, kas bija nonākuši pasaules sporta virsotnē (visi taču atceramies kādreizējo NBA spēlētāju Andri Biedriņu), ar zvaigžņu slimību nesirgst un strādā tālāk.

Jā, šis balsojums, kurā mūsu Girgensons ir līderis, tiek apzelēts teju visos medijus ne tikai mūsu valstī, bet arī taipus okeānam. Starp citu, bez ļaunuma apzelēts. Vieni saka, līdz Zvaigžņu spēlei vēl jāaug. Citi saka – dodiet Zemgum iespēju avansā, viņš sevi pierādīs!

Latvieši ir balsotāju tauta. Līdz janvārim gan vēl daudz laika, bet, ja mūsējie turpinās tik aktīvi balsot, Girgensons spēlēs Zvaigžņu spēlē.

Izbrīna tikai viens – vai tiešām šis NHL balsojums ir tik nepopulārs, ka mazā 2 miljonu tauta var sabalsot par vienu spēlētāju daudz vairāk, nekā to dara ASV un Kanādā dzīvojošie miljoni? {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *