Septiņas spēles PČ Prāgā uzticīgākajiem faniem

Vienmēr esam cieņpilni apbrīnojuši tos Latvijas hokeja izlases fanus, kuri ir gatavi tribīnēs no visas sirds atbalstīt mūsu hokejistus uz visām septiņām spēlēm. Tas ir ļoti būtiski, un viņu klātbūtne arēnā ir ļoti svarīga!

Taču, protams, šādu lēmumu – būt klāt visās septiņās spēlēs – der rūpīgi apdomāt, jo tās ir praktiski divas nedēļas ārpus mājas, paredzami ne mazi tēriņi. Visus gadus gan daudzi ir sameklējuši sev draugus un radus, pie kuriem apmesties, vai arī, kā tas boja 2012. gadā Stokholmā, fani apmetās pie kādas ģimenes, kurai palīdzēja veikt dārza darbus – jo mūsu fani ir strādīgi, izpalīdzīgi un pateicīgi par palīdzību.

Bet ir arī tādi līdzjutēji, kuri izvēlas doties uz visām spēlēm, dodoties grupas braucienā. Arī šogad ir tāda iespēja. Ceļazīmes cena ir 555 eiro, un paralēli hokeja atbalstīšanai, ir iespēja iepazīties tā pamatīgāk ar Prāgu, doties uz Škoda rūpnīcu, iepazīt Pilzeni, baudīt Kutna Horu, veldzēties Českij raj dabas ainavās, izstaigāt Vācijas pilsētu Drēzdeni un sajust Česke Krumlova auru. Vairāk par došanos uz visām septiņām spēlēm, var uzzināt šeit – http://www.praga2015.lv/grupu_braucieni/params/category/0/item/31754/ . Papildinformācija par ceļojumu, rakstot ilze.jakovleva@travelart.lv , vai arī zvanot 27717555. {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *