U-20 izlase cīnās par atgriešanos augstākajā divīzijā

Šobrīd Latvijas U-20 hokeja izlase Itālijas pilsētā Asiago notiekošā pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas turnīrā centīgi cīnās, lai atgrieztos elites grupā. Otrajā mačā, kas risinājās pirmdien, mūsu jaunieši ar rezultātu 7:3 (1:1, 3:2, 3:0) apspēlēja Slovēnijas hokejistus.

Spēles rezultāts tika atklāts desmitajā minūtē, kad Latviju vadībā izvirzīja Rūdolfs Balcers, taču pēc piecām minūtēm slovēņi panāca neizšķirtu, vārtus guva Žans Jezovšeks. Otrās trešdaļas sākumā Slovēniju vadībā jau izvirzīja Luka Mavers, 1:2.

Piecu minūšu laikā Latvijas hokejisti prata gūt trīs vārtus un no jauna izvirzīties vadībā, sāncenšu vārtsargu pārspēja Kārlis Čukste, Rodrigo Ābols un Roberts Locāns. Māca 35. minūtē Luka Vinčecs gan vienus vārtus atguva, bet noslēdzošajā periodā Latvija komanda savu pārsvaru nostiprināja, kad izcēlās Edgars Homjakovs, Jānis Jaks un Oskars Batņa. Latvijas komandas sastāvā par labāko tika atzīts komandas kapteinis Oskars Batņa.

Bet svētdien Latvijas U-20 izlase turnīra pirmajā spēlē pieveica vienaudžus no Austrijas ar rezultātu 5:1. Rīt, 17. decembrī Latvijas hokejisti aizvadīs vienu no turnīra svarīgākajām spēlēm, kad favorītu duelī pulksten 14:30 tiksies ar Baltkrievijas U-20 hokejistiem. {jcomments on}