Atsevišķu biļešu tirdzniecība sāksies 12. februārī

Pasaules čempionāta hokejā biļešu tirdzniecības 2. kārtā, proti, biļešu tirdzniecība uz atsevišķām spēlēm, sāksies 12. februārī plkst. 13 pēc Čehijas laika, informē čempionāta orgkomitejas Komunikācijas daļas vadītāja Martina Kučerova. Biļešu komplektu tirdzniecība ir gājusi uz urrā, jo trijos mēnešos kopā jau notirgotas 328 585 biļetes, kas ir apmēram 45% no kopējā biļešu skaita. Domājams, ka līdz 10. februārim, kad tiks pārtraukta dienas biļešu komplektu tirdzniecība, būs ārdot jau apmēram 50% biļešu.

Sākoties2. posma biļešu tirdzniecībai, viens klients varēs nopirkt 10 biļetes. Uz jautājumu, vai uz katru spēli šādu skaitu, preses sekretāre Zuzana Trojakova sportadraugiem.lv atbildēja, ka nē – viens cilvēks var iegādāties tikai 10 biļetes kopumā, nevis uz atsevišķām spēlēm. Tas nozīmē, ka 12. februārī atstāt vienu dežurantu – biļešu pircēju, kas visai kompānijai nopirks biļetes, nav vērts.

Uz jautājumu, vai būs pieejamas arī biļetes uz Latvijas valstsvienības spēlēm, sportadraugiem.lv tika atbildēts, ka jā, būs pieejamas tās biļetes, kuras nebūs izpārdotas 1. kārtas tirdzniecībā. Atliek vien atgādināt, ka čehi paši tos biļešu komplektus, kur iekšā arī mājinieku spēles, izpirka 5 stundās. {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *