Viesnīcas Prāgā – vietas Latviešu tornī vēl pieejamas

Paši čehi stāsta, ka Prāgā ir ap 1600 naktsmītņu. Tas ir ļoti daudz, bet… ņemot vērā, ka Prāga ir viens no iecienītākajiem tūristu galamērķiem, bieži vien izvēlētājās naktsmītnēs nav pieejams pietiekams brīvo istabiņu skaits.

Maija brīvdienas jebkurā gadā, neatkarīgi no tā, vai Prāgā notiek kāds liels sporta pasākums, pulcē milzīgu daudzumu cilvēku. Daudzi tup brauc uz dažām dienām atpūsties, iepazīt skaisto arhitektūru un vēsturi, bet daudzi – tāpat vien, padzerties gardo čehu miestiņu. Līdz ar to maijā nav viegli atrast labas naktsmītnes par saprātīgu cenu. Tiesa gan, ieskatoties rezervēšanas sistēmās, redzams, ka daudzas naktsmītnes vēl ir pieejamas, bet… brīvas tikai viena, divas līdz piecas istabiņas. Tas nozīmē, ka, ja uz čempionātu dosies prāvāks fanu pulks, dzīvošanu visiem kopā nodrošināt jau tagad ir diezgan grūti. Bet, ne neiespējami.

Vēl joprojām ir pieejamas vietas Latviešu tornī jeb A&O, un vēl dažās naktsmītnēs. “Šobrīd vēl ir pieejamas vietas arī 3* un 4* viesnīcās, ir arī budžeta vietas arī hosteļos, taču vietu skaits nu jau paliek diezgan ierobežots,” stāsta Travel Art LV valdes priekšsēdētāja Inese Krūmiņa. Viņa iesaka pasteigties ar naktsmītņu rezervēšanu tiem cilvēkiem, kuri plāno doties uz čempionātu prāvākā pulciņā.

Vairāk informācijas par Latviešu torni var atrast šeit, bet, ja nepieciešama plašāka informācija par pieejamām naktsmītnēm, zvaniet 27717555 vai rakstiet ludmila@travelart.lv, ilze.jakovleva@travelart.lv. {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *