Čehu kronas pietiks visiem!

Pasaules Čempionāts hokejā jau ir pavisam tuvu, un daudzi fani jau sāk domāt par to, cik daudz čehu kronas tad ņemt līdzi, lai pietiktu visiemtēŗiņiem.  Tāpēc sazinājāmies ar dažām bankām un valūtas maiņas kantoriem, lai uzzinātu kronu pieejamību – vai nesanāks kā pērn, kad baltkrievu rubeļus ar uguni atrast nevarēja.

Kā uzzinājām, tad čehu kronas pilnīgi noteikti visiem pietiks. Svarīgi pirms došanās uz izvēlēto maiņas punktu ar to sazināties, lai pārliecinātos, vai tur būs pietiekami daudz valūtas un vēlamie nomināli, šādā veidā vajadzīgo daudzumu arīvar pieteikt iepriekš. Noteikti paņemiet līdzi arī kādu personas apliecinošu dokumentu, jo to var nākties uzrādīt. Ieteikums būtu pārāk daudz čehu kronu nemainīt, lai atgriežoties atpakaļ nenāktos, tās mainīt atpakaļ uz eiro un lielākajā daļā veikalu un bāru arī ir iespējams norēķināties ar karti, kas ir ērtāk un arī drošāk.

Valūtas maiņas kantoriem pluss ir tāds, ka tajos parasti valūtas kurss ir izdevīgāks, kā bankās un arī par valūtas maiņu netiek ieturēta komisijas maksa, savukārt bankas tā svārstās no 1.5EUR-5EUR skaidras naudas darījumiem.

Zemāk dažas mājaslapas bankām un valūtas maiņas uzņēmumiem, kas maina čehu kronas. Tajos var atrast šī brīža kursu, kā arī kontaktus, kur griezties, lai pieteiktu vēlamo valūtas daudzumu.

www.swedbank.lv

www.citadele.lv

www.tavex.lv

www.eurex.lv 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *