Čempionāta laikā drošība būs pirmajā vietā!

Čempionāta laikā pirmajā vietā būs drošība, tā paziņoja čempionāta orgkomiteja. Tāpēc jāuzmanās ar lietām, ko ņemsiet uz arēnu. Ja kādreiz esiet bijis O2 arēnā, tad Jums jau ir radies priekšstats par to, kādi drošības pasākumi šeit ir, bet šoreiz būs vēl pamatīgāk. “Mēs nevēlamies risināt problēmas, mēs vēlamies tās nepieļaut,” tā saka orgkomitejas pārstāve Marketa Sterbova attiecībā par to, kāpēc pārbaudes šoreiz būs stingrākas, jo neviens nevelas, lai notiktu kādi nepatīkami starpgadījumi.

“Drošība būs galvenā prioritāte. Tā ir lieta, pie kuras sākām strādāt kā vienas no pirmajām un tā sevī iekļauj daudz dažādu lietu. Mēs uzņemsim netikai komandas, bet arī dažādus citus svarīgus pasākumus, kā piemēram IIHF kongresu.” turpināja Sterbkova.

Plānots, ka čempionātu varētu apmeklēt 650 000 līdzjutēju un apmēram 5000 varētu būt Latvijas fanu.

Pie arēnas būs pieejama mantu glabātuve, kas maksās 50 kronas, jeb 2EUR. Tajā varēs glabāt arī liela izmēra priekšmetus, kā piemēram velosipēdus.  Arēnā būs iespējams ienest maza izmēra somas, bet jāuzmanās, ko liekat tajās iekšā, lietussargus ienest nevarēs. Arēnā nebūs iespējams ienest arī šķidrumus, kur ir vairāk par 100ml, laptopus un ēdienu.

Bungotājiem jāņem vērā, ka maksimālais bungu izmērs, ko var izlaist caur rentgenu būs 60x40cm, lielākām bungām nedrīkst būt vairāk par vienu membrānu, lai apsargi tajās varētu ielūkoties, bet arī tad bungas nedrīkst būt lielākas par ieejas vārtu platumu. Arēnā nevarēs ieiet ar masku, kas aizsedz seju. Karogiem nedrīkst būt kāti un to izmērs nedrīkst pārsniegt 3x2m.

Visa veida spiediena taures un vuvuzelas ir aizliegtas. Aizliegtas arī pašsaprotamas lietas, kā alkohols, ēdiens, narkotikas, ieroči u.t.t., kā arī ierakstu aparatūra(neskaitot mazos fotoaparātus).

Smēķēt arēnā būs aizliegts un to uzmanīs īpašas nesmēķētāju patruļas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *