Mēnesis līdz PČ hokejā – kas, kur, kad vēl ir pieejams

Nu, tā – mēnesis līdz PČ hokejā. Īstais laiks, kad visi masu mediji sāk vaicāt – cik fanu brauks no Latvijas uz Čehiju? Domājams, ka daudz vēl joprojām nezina, vai brauks, bet ir zināma pārliecība, ka mūsējo mazāk par 5000 Prāgā nebūs. Cits jautājums – vai visi vienlaicīgi.

Bet šoreiz gan vairāk informācijas tiem, kuri vēl domā, svārstās, skaita naudu, veic sarežģītus aprēķinus un domā, kā tikt no darba prom maija sākumā.

Brauciens organizētās grupās

UZ DIVĀM PIRMAJĀM SPĒLĒM. Vēl pa kādai brīvai vietai ir teju vai katrā grupā. Uz pirmajām divām spēlēm (Lat – Can, Lat – Cze) ir brīvas vietas par lielākais cilvēku kompānijai – tā, līdz 10. Cena- 165 EUR ja dzīvo hostelī, 195 EUR, ja Prāgā vienu nakti pavada viesnīcā. Plus papildus jāiegādājas arī spēļu biļetes. Labā ziņa – grupu braucējiem nodrošinām pat spēļu biļeti Latvija – Čehija 1. kategoriju, kas maksā 75 EUR.

UZ TRIM PIRMAJĀM SPĒLĒM. Vēl vietas ir, bet nav daudz. Ceļazīmes cena ir 240 EUR, dzīvošana latviešu tornī sešvietīgās istabās. Par nelielu, bet godīgu piemaksu var izvēlēties palikšanu arī divvietīgā vai četrvietīgā istabā. Papildus izdevumi vēl arī spēļu biļetes, un, arī šiem grupas braucējiem nodrošinām Latvija- Čehija 1. kategorijas biļeti pa 75 EUR.

UZ ČETRĀM SPELĒM. Vietu skaits gaužām mazs, bet vēl ir. Brauciena cena 325 EUR. Plus biļetes.

UZ PIECĀM SPĒLĒM. Vēl kādu vietiņu atradīsim. Cena 450 EUR. Plus biļetes.

UZ DIVĀM SPĒLĒM – Latvija – Vācija, Latvija – Austrija. Vēl ir dažas vietas. Cena 135 EUR, ja Prāgā vienu nakti nakšņo hostelī, vai arī 175 EUR – ja lepnā 4* viesnīcā pašā Prāgas sirdī.

UZ TRIM PĒDĒJĀM SPĒLĒM. Arī vēl ir pietiekami daudz vietu. Galu galā – šī ir iespēja pamatīgāk iepazīt Čehiju, kā arī būt klātienē spēlē Latvija – Francija, kurā, pēc visa spriežot, Latvijas fanu desanta iebrukums būs vismazākais.

Naktsmītnes

Labi un lēti – šāda opcija praktiski vairs nepastāv. Taču kaut ko atrast vēl varam. Ja nu naktsmītni meklē kāda lielāka fanu grupiņa, tad nu jau ir pēdējās minūtes, lai atrastu kādu vietu, kur visiem kopā dzīvot. Bet vidēji jārēķinās, ka naktsmītnes maksā no 25 EUR par personu par nakti.

Biļetes

Lielākā problēma vēl joprojām ir biļetes uz Latvija – Čehija spēli 2. maijā. Pagaidām tās nodrošināt varam tikai grupu braucējiem. Taču individuāļiem ir iespēja tikt pie dienas spēļu komplektiem, diemžēl tikai kopā ar naktsmītnēm. Uz pārējām spēlēm – vismaz vienas kategorijas biļetes vēl ir pieejamas.

Ekskursijas

KUGĪTIS PA VLTAVU. Vēl ir pieejamas vietas gan 5., gan 7. maijā. Cena 15 EUR.

PILZENE. Vēl ir pieejamas vietas 3., 5., un 8. maijā. Cena 35 EUR. Papildus jāmaksā ieejas biļetes apskates objektos.

KUTNA HORA. Šobrīd pieejamas vietas tikai uz 10. maiju. Cena 35 EUR. Papildus izmaksas – ieejas biļetes apskates objektos.

ŠKODA RŪPNĪCA MLADA BOĻESLAVĀ. Vēl ir pieejamas vietas 4., 6. un 11. maijā. Cena 35 EUR plus ieejas biļetes muzejā un rūpnīcā.

ČESKI KRUMLAVA. Pieejamas vietas tikai 7. maijā. Cena 35 EUR.

DRĒZDENE. Uz šo Vācijas pilsētu ir iespēja aizbraukt tikai 7. maijā. Cena 35 EUR.

Prāgas Baltie Krekli

Kā jau minēts, dzīvās mūzikas vakari krodziņā Prāgas Baltie Krekli jeb Vagon club notiks 4., 6. un 8. maijā pēc Latvijas izlases spēlēm. Vēl ir pieejamas ieejas biļetes uz visiem vakariem. Ieejas biļetes cena – 4 EUR.

Pieteikties grupu braucieniem, naktsmītnēm, biļetēm, ekskursijām un ieejas biļetēm uz Prāgas Baltajiem krekliem, var Travel Art LV birojos Graudu ielā 68 A korpuss vai Olimpiskajā sporta centrā, Grostonas ielā 6b,veikalā Faniem.lv. Kā arī zvanot 27717555 vai rakstot ilze.jakovleva@travelart.lv vai ludmila@travelart.lv. {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *