PČ organizācija klibo. Vismaz no fanu viedokļa

Daudzi Latvijas izlases fani bija saskumuši un pat dusmīgi. Skumju iemesls, protams, Kanādas izlases pārsvars pār Latvijas valstsvienību, bet dusmu iemesls – organizācija! Kurš vēl atceras čempionātu, kurā, lai tiktu arēnā, jāstāv vismaz 40 minūšu ilgā rindā! Tieši šis arī bija iemesls, kādēļ spēļu sākumā arēnas tribīnes bija pustukšas, bet, tuvojoties perioda beigām, izrādījās, ka brīvu vietu praktiski nav!

Tie, kuri bijuši Prāgā uz čempionātu 2004. gadā, nav pārsteigti, un bija gatavi pārspīlētajām drošības pārbaudēm, taču neviens nespēja paredzēt, ka cilvēki, kuri ieradušies pie arēnas 40 minūtes pirms spēles sākuma, netiek atbalstīt savu izlasi no paša sākuma!

Lielās rindas un haosu radīja arī fakts, ka cilvēciņi ar savām biļetēm rokās, izstāv vienu rindu, lai tiktu arēnā, un tad tiek izraidīti, jo, lūk, neesot nākuši pa pareizajiem vārdiem. Šie stumjas atpakaļ, nākamie nāk virsū, stumdīšanās un grūstīšanās, kamēr beidzot tiek līdz ieejai tribīnēs.

Bet arī tās vēl nav beigas šim mazliet skumjajam stāstam. Jo tos, kuri nokavējuši spēles sākumu, nelaiž arī tribīnēs, kamēr nav reklāmas pauze. Un tas atkal rada nākamos sastrēgumus un grūstīšanos.

Tātad – lai būtu drošs, ka būsi laicīgi uz spēli, nevar būt neviens. Jo arī arēnas tuvumā cilvēkus sāka laist iekšā tikai stundu pirms pasākuma. Pie šīs ļaužu masas, tas ir krietni par maz.

Un vēl viena nianse… Satikām cilvēkus, kuri vēlējās pirms spēles beigām pamest arēnu, taču arī tā izrādījās problēma, jo spēles laikā ārā no O2 laiž tikai pa vieniem vārtiem! “Arēnā ir tā kā cietumā – jālūdzas, lai izlaiž ārā,” skumji noteica līdzjutējs Sandis.

Vārdu sakot, vakardiena pierādīja, ka organizatoriski šis čempionāts klibo, vismaz no līdzjutēju viedokļa. Redzēsim, vai šovakar būs uzlabojumi. 

Foto: Baiba Blomniece {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *