Smēķēšana Latvijas tornī izmaksā ļoti dārgi

Jau naktī uz 1. maiju Latvijas tornī jeb viesnīcā A&O bija ieradušies pirmie Latvijas līdzjutēji, un jau saskārušies ar problēmām. Jā, Prāga nav Minska, trokšņošanu neviens nepiedod, un pīpēšana Latvijas tornī tiek bargi sodīta.

Latvijas puiši, par spīti aizliegumam, tomēr nolēma savā numuriņā uzsmēķēt. Nepagāja ilgs laiks, kad klauvējiens pie durvīm, un nikni viesnīcas darbinieki, kuri uzreiz noteica, ka jāmaksā par smēķēšanu istabā 200 eiro liela soda nauda. Puiši atteicās, jo atcerējās Minsku, kur praktiski atļauts bija viss, un visu varēja sarunāt. Taču te sarunas nepadevās. Viesnīcas darbinieki apziņoja, ka vai nu puiši samaksā soda naudu, vai arī rīt viņus izliek no istabas, neatgriežot naudu. Ja viņi nepakļausies prasībām, tikšot izsaukta policija, un smēķētāji nonākšot cietumā. Konfliktu gan izdevās atrisināt mierīgā ceļā, samaksājot 150 eiro lielu soda naudu, bet… Nebūtu vēlams, ka kāds uz šādām nepatikšanām uzrautos vēlreiz.

Aizrādīts tika arī par trokšņošanu, jo Čehijā tiešām ļoti nopietni raugās, lai tiktu ievērots naktsmiers pēc plkst. 22.00. Nu, ko, mīļie, nenokaram degunu. Bet labāk skaļo priecāšanos un smēķēšanu pārcelt uz krodziņiem, kuru Prāgā ir daudz, un cenas nav graujošas, un lielākajā daļā no tiem atļauts smēķēt, un tie darbojas līdz vēlam vakaram.

Foto: Baiba Blomniece

 {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *