Kerča pauzes divīzija bez pauzēm līdz 370 EUR

“Dodies ceļojumā tikai par 199 eiro!” Šādas reklāmas redzam ļoti bieži gan sociālajos tīklos, gan tūrisma aģentūru mājaslapās. Un tad izrādās, ka šī cena spēkā tikai tad, ja pērk vēl papildus pakalpojumus, kuru izmaksas pārsniedz sākuma cenu. Jā, mārketings, un tieši tādēļ tūrisma operators Travel Art LV ir izdomājis iet pret šādiem trijiem un piedāvā braukt uz PČ hokejā, piedāvājot maksimālo cenu, kuru pats hokeja līdzjutējs var samazināt, atsakoties no kāda pakalpojuma.

Šoreiz par grupas braucienu uz pirmajām divām spēlēm. Travel Art LV piedāvā doties uz Maskavu, lai klātienē atbalstītu Latvijas izlasi pret tik nopietniem pretiniekiem kā Zviedrijas un Čehijas valstsvienībām. Lai šis brauciens būtu vēl interesantāks, tam dots nosaukums – Kerča pauzes divīzija. Kāpēc Kerča pauze? Tāpēc, ka šo meistarstiķi atceras ikviens hokeja zinātājs, kurš seko līdzi šim sporta veidiem jau daudzus gadus. Šajā braucienā gan pauzes nebūs, bet Kerču atcerēsimies!

Izbraukšana no Arēnas Rīga 5. maijā plkst. 18.00. Nakts ceļā, un plānotā ierašanās Maskavā 6. maija priekšpusdienā. Tad arī laiks iekārtoties viesnīcā un ar metro doties uz spēli Latvija – Zviedrija.

7. maijā izrakstīšanās no viesnīcas un došanās uz Izmailova kremli, lai iepirktos amatnieku tirdziņā, apskatītu dažādus muzejs, tostarp arī šņabja muzeju, kurā, starp citu, var nobaudīt slaveno Suzdaļā gatavoto medavuhu. Pēc šīs ekskursijas ar metro došanās uz spēli Latvija – Čehija. Pēc spēles atgriešanās sāksies mājupceļš uz Rīgu. Plānotā ierašanās Latvijas galvaspilsētā 8. maija pēcpusdienā. Tā kā ērti, nākas kavēt vien vienu darba dienu, bet hokeja svētki un labas emocijas garantētas!

Ceļojuma maksimālā cena 370 EUR, un šajā cenā ietilpst nakšņošana 4* viesnīcā Delta, bagātīgas brokastis, 2. kategorijas biļetes uz abām spēlēm, Krievijas SIM karte, metro karte, ieejas biļete Šņabja muzejā, grupas vadītāja pakalpojumi, ceļojuma apdrošināšana, brauciens autobusā, Krievijas Federācijas vīza.

Taču, ja ir vēlme ietaupīt naudu, tas ir iespējams! Piemēram, atsakoties no brokastīm, ietaupījums jau 10 EUR, ja vēlme nakšņot 3* viesnīcā Gamma, vēl – 5 EUR, ja vēlme skatīties hokeju no 3. kategorijas vietām, ietaupās vēl 30 EUR, un, ja visu naudu par braucienu var samaksāt līdz 20. decembrim, vēl 20 EUR taupība. Un, ja vēl pašam ir vīza, tad ietaupījums vēl 60 EUR! Tātad, taupīgs cilvēks var ietaupīt līdz pat 125 EUR!

Vairāk informācijas šeit: http://www.maskava2016.lv/veikals/params/category/0/item/131173/. Pieteikties ceļojumam var, rakstot ilze.jakovleva@travelart.lv vai arī zvanot 277 175 55. {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *