Uz Ņujorku par Porziņģi un Girgensonu

Šobrīd vienīgais NBA spēlējošais latvietis Kristaps Porziņģis ik pa brīdim spridzina savas komandas Ņujorkas Knicks sastāvā, liekot pat vislielākajiem skeptiķiem pieklusināt kritiku un novērtēt jauno basketbolistu. NHL spēlējošais Zemgus Girgensons varbūt arī šo sezonu nevar nosaukt par pašu veiksmīgāko Bufalo Sabres stastāvā, bet tomēr mūsu sportisti tur, aiz okeāna noteikti ir pelnījuši mūsu atbalstu.

Un šāda iespēja ir – doties uz Ņujorku un atbalstīt gan Girgensonu, gan Porziņģi. Proti, izlidosim 1. aprīlī, atgriezīsimies Latvijā 8. aprīlī, un būsim klātienē bijuši gan uz divām Ņujorkas Knicks spēlēm, gan redzējuši arī Bufalo Sabres cīņu pret Ņujorkas Rangers. Turklāt, būs daudz maz iepazīta arī Ņujorka.

Cena šādam braucienam ir 1650 eiro. Šajā cenā ietilpst lidojums Rīga – Stambula – Ņujorka – Stambula – Rīga, Stambulā viena nakts 4* viesnīcā, Ņujorkā dzīvošana “Hilton Garden Inn” viesnīcā pašā Manhetenā (bez brokastīm), grupas vadītāja pakalpojumi, apdrošināšana un ekskursija pa pilsētu, kurā varēs redzēt gan to vietu, kur reiz cēlās 11. septembra teroraktā iznīcinātie dvīņu torņi, gan Brīvības statuju, gan citas ievērojamas Ņujorkas vietas.

Tiesa gan, klāt vēl jāpierēķina spēļu biļešu izmaksas, kas, diemžēl, pateicoties gan fanu atbalstam komandām, gan arī Madison Square Garden popularitātei nemaz nav tik lētas (mūsu izpratnē, ņujorkiešiem tas ir OK). Un, protams, arī izdevumi par ēšanu un personiskie izdevumi. Vairāk informācijas par braucienu atrodama šeit – http://travelart.lv/travel/nba-un-nhl . Pieteikties ceļojumam var, rakstot ludmila@travelart.lv vai arī zvanot 27717555. {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *