Znaroka meistarības divīzija līdz 570 EUR

Oļegs Znaroks bija tas, kurš Latvijas hokeja izlasi ieveda hokeja elitē. Tagad uzdevums tur palikt, un tā pavisam gruntīgi. Visticamāk, a tieši pēdējās spēles būs tās izšķirošās, tādēļ arī braucienu uz trim pēdējām spēlēm, kad pretim Latvijas hokeja valstsvienībai stāsies Dānija, Kazahstāna un Norvēģija par Znaroka meistarības divīziju. Un tajās noteikti būs nepieciešams Latvijas hokeja līdzjutēju atbalsts!

Izbraukšana paredzēta 12. maija vakarā. Naktī jāšķērso Latvijas – Krievijas robeža, lai pēcpusdienā ierastos Maskavā. Tad iekārtošanās viesnīcā un kopīga došanās uz spēli Dānija – Latvija. Pēc spēles burziņš Maskavas Baltajos Kreklos.

14. maijā paredzēt Maskavas iepazīšana un vakarā spēle Kazahstāna – Latvija.

15. un 16. maiju pavadīsim brīvākā režīmā – iespēja iepazīties ar Izmailovo kremli un šņabja tapšanas muzeju, kā arī apskatīt citas interesējošas vietas un lietas. Piemēram, apmeklēt Ieroču palātu, Mosfiļm muzeju, Motoru muzeju vai Staļina bunkuru. Vai arī izstaigāties pa Krievijas galvaspilsētu un izbaudīt to, kas pašam tīk.

17. maijā izrakstīšanās no viesnīcas un spēle Latvija – Norvēģija. Pēc kuras tad arī uzsāksim mājupceļu, lai 18.maija pēcpusdienā atgrieztos Latvijā.
Maksimālā brauciena cena ir 570 EUR, kuros ietilpst nakšņošana 4* viesnīcā Delta ar brokastīm, autobuss Rīga – Maskava- Rīga, grupas vadītāja pakalpojumi, Krievijas vīza, 2. kategorijas biļetes uz iepriekš minētajām Latvijas hokeja izlases spēlēm, apdrošināšana, ekskursijas un ballīte Maskavas Baltajos Kreklos. Taču var ietaupīt 60 EUR, ja Krievijas vīza jau pašam nokārtota, 45 EUR, ja izvēlas 3. kategorijas biļetes, 20 EUR, ja nakšņo 3* viesnīcā Gamma, 40 EUR, ja atsakās no brokastīm, 5 EUR, ja nevēlas doties uz Maskavas Baltajiem Krekliem un 20 EUR, ja visu naudu par ceļojumu samaksā līdz 20.decembrim.

Vairāk informācijas par šo braucienu šeit – http://www.maskava2016.lv/veikals/params/category/0/item/131556/. Pieteikties braucienam var rakstot e-pastu ilze.jakovleva@travelart.lv vai zvanot pa tālruni 277 175 55. {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *