Ar lidmašīnu uz Maskavu – ātri, bet nav lēti

Ātrākais, taču arī dārgākais veids, kā nokļūt Krievijas galvaspilsētā, ir lidmašīna. Labā ziņa ir tā, ka regulāros reisus uz Maskavu nodrošina veselas trīs aviokompānijas – mūsu pašu nacionālā airBaltic, Krievijas Aeroflot un Utair. Sliktā ziņa tā, ka nevienu no tām par mazcenas nosaukt nudien nevar.

Kur un kā aizlidot

Nacionālā aviokompānija uz Maskavas nozīmīgāko lidostu Шереметьево nodrošina vairākus regulāros reisus dienā – agri no rīta, vēlā pēcpusdienā un arī pašā vakarā. Savukārt no Maskavas lidmašīna uz Rīgu izlido ļoti agrā rīta stundā, agrā priekšpusdienā un vakarā. Taču ir lieki cerēt, ka cena vienā virzienā būs zemāka par 155 eiro. Tajā jau ierēķināta piepirktā bagāža, bet ne ēdināšana.

Arī Krievijas lielākā aviokompānija Aeroflot nodrošina trīs lidojumus dienā uz Шереметьево lidostu. Cenas no airBaltic īpaši neatšķiras – sākot no 159 eiro vienā virzienā. Taču te jau cenā iekļauta gan rokas, gan nododamā bagāža, gan ēdināšana.

Savukārt Utair dienā nodrošina tikai vienu reisu – vakarā. Cena čempionāta laikā ir mazliet pievilcīgāka, nekā abām iepriekšminētajām kompānijām – vienā virzienā ap 100 eiro. Taču tā ir cena bez bagāžas. Turklāt šīs aviokompānijas mājas lidosta Maskavā ir Внуково.

Kā nokļūt Измайлово viesnīcu kompleksā

No Шереметьево lidostas ātrākais veids, kā nokļūt Maskavā, ir vilciens Аэроэкспресс, kura galastacija ir Белорусский вокзал. Cena par braucienu vienā virzienā standarta klases vagonā ir no 470 rubļiem (ap 6,70 eiro). No galastacijas līdz Измайлово visvienkāršāk nokļūt ar metro. No metro stacijas Белорусская līdz Театральная, tad pāriet uz metro staciju Площадь Революции un braukt līdz Партизанская. Un turpat jau arī būs viesnīcu komplekss.

Arī no Внуково līdz centram vislabāk braukt ar Аэроэкспресс. Cena – tie paši 470 rubļi, bet vilciena galapunkts ir Киевский вокзал. Tālāk vien atliek atrast metro staciju Киевская un braukt līdz metro stacijai Партизанская. {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *