Basketbola faniem jāsāk posties uz Belgradu

Gaidījām, gaidījām un sagaidījām – Latvijas basketbola valstsvienībai vēl ir iespējas izcīnīt ceļazīmi uz Olimpiskajām spēlēm Rio. Taču līdz tam ir jāuzvar nopietni pretinieki kvalifikācijas turnīrā Belgradā. Un kā tad tik nopietnā pasākumā bez līdzjutēju atbalsta?

Bariņā braukt uz Serbiju, protams, interesantāk un foršāk, tādēļ Travel Art LV  ir sarūpējis braucienu uz Belgradu Latvijas basketbola izlases atbalstam cīņā pret Japānas, Čehijas un vēlāk arī pret Angolas, Puertoriko vai Serbijas izlasēm. Spēļu skaits būs atkarīgs no mūsējo snieguma tādēļ atbalsts ir vairāk nekā vajadzīgs.

Un, lūk, tiem, kas vēl ceļā doties ar autobusu un apskatīt daudz skaistu vietu gan pa ceļam uz Belgradu gan arī pašā Serbijā, ir iespēja pievienoties grupas braucienam, kas sāksies 2. jūlijā un atgriešanās Rīgā paredzēta 11. jūlijā. Programmā ne tikai basketbola spēļu skatīšanās un atbalsts, bet arī vīna degustācija, Emira Kusturicas filmu tapšanas vajadzībām veidota ciemata apmeklējumus un dabas burvība. Jā, Serbija ir skaista, nepieradināta un interesanta. Cena šādam braucienam (cenā nav iekļautas basketbola biļetes) – 595 eiro.

Savukārt ērtības mīlošajiem mazāks dienu skaits, jo paredzēts lidojums līdz Budapeštai un tad arī Serbijas iepazīšana caur autobusu. Izbraukšana 3. jūlijā, atgriešanās Rīgā 10. jūlijā. Taču cena šim braucienam ir 985 eiro.

Plašāka informācija www.travelart.lv, vai arī rakstot info@travelart.lv, kā arī zvanot 27717555, {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *