Hokeja izlasei beidzot treneris – svinam ar atlaižu akciju!

Meksikāņu seriāla cienīgais sižets, kuram sekoja līdzi lielākā daļa Latvijas ļaužu, pat tie, kuri par sportu interesējas tikai olimpiādes vai citos pasaules mēroga sporta pasākumu laikā, ir beidzot finalizējies, saglabājot intrigu līdz pat pēdējam brīdim. Proti, Latvijas hokeja izlasei beidzot oficiāli ir galvenais treneris, un tas ir 57 gadus vecais Leonīds Beresņevs!

Tūrisma operators Travel Art LV ir ļoti priecīgs par to, ka izlasei beidzot ir savs pavēlnieks, tādēļ izsludina īpašu akciju – visiem grupu sporta braucieniem, ko piedāvā šis tūrisma operators, līdz pat piektdienai, 12. februāra plkst. 18:00 spēkā 20 eiro atlaide! Nenokavē iespēju ietaupīt naudu!, jo 20 eiro, piemēram, Maskavā – tās ir brokastis Manhetenā, divas vakariņas Maskavā vai tusiņš Serbijā! Plašāka informācija par grupu braucieniem uz sporta pasākumiem – www.travelart.lv un www.maskava2016.lv

Atgriežoties pie Beresņeva…  “Līgums ar Leonīdu Beresņevu ir parakstīts līdz čempionāta beigām. Ja tiks izpildīti LHF valdes izvirzītie uzdevumi, tad līgums tiks pagarināts līdz gada beigām. Ja Izlase izcīnīs uzvaru Olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā un iegūs ceļazīmi uz Olimpiskajām spēlēm 2018.gadā, līgums automātiski tiks pagarināts uz diviem gadiem”, līguma nosacījumus atklāj federācijas prezidents Kirovs Lipmans.

57 gadus vecajam Leonīdam Beresņevam ir liela pieredze darbā gan ar pieaugušo, gan ar jauniešu, junioru hokeja komandām. No 1995. līdz 1999. un no 2005. līdz 2006. gadam bijis Latvijas valstsvienības galvenais treneris. Vairākkārt vadījis Latvijas U18 un U20 hokeja izlases. Pagājušā gada nogalē U20 pasaules čempionātā, kā Latvijas U20 hokeja izlases galvenais treneris, izcīnījis ceļazīmi uz augstāko divīziju. Šobrīd pieredzējušais hokeja speciālists strādā par Latvijas virslīgas hokeja čempionāta HS Rīga komandas galveno treneri, informē Latvijas Hokeja federācijas preses sekretārs Māris Gorbunovs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *