Iznācis ceļvedis uz Pasaules čempionātu hokejā Maskavā Pasaules Pazinējs

Sadarbojoties tūrisma operatoram Travel Art LV un Latvijas Hokeja federācijai, izdots ceļvedis Latvijas hokeja izlases līdzjutējiem uz Pasaules čempionātu hokejā Maskavā Pasaules Pazinējs.

32 lapaspusēs apkopota informācija par faniem noderīgām lietām – ВТБ Ледовый Дворец arēnu, kur Latvijas hokeja izlase aizvadīs spēles, hokeja biļetēm, vīzas iegūšanas kārtību, sabiedrisko transportu Maskavā, pārtikas cenām lielveikalos, izklaidi un citu noderīgu informāciju.

Hokejists Mārtiņš Karsums intervijā Pasaules Pazinējam arī stāsta par dažādām Maskavas dzīves niansēm, izmaksām, dalās savā pieredzē, kas gūta trīs sezonas spēlējot Maskavas Dinamo sastāvā.

Savukārt Krievijas Hokeja federācijas vadītājs Vladislavs Tretjaks stāsta gan par organizatoriskiem jautājumiem, gan arī dalās atmiņās par savu hokejista karjeru.

Ceļvedis arī dod praktiskus padomus, kā vienkāršāk un lētāk nokļūt Maskavā, kur dzīvot, ko līdzjutējiem darīt brīvajā laikā.

“Man ir prieks un gandarījums, ka pirms kārtējā pasaules čempionāta, iznāk arī fanu ceļvedis Pasaules Pazinējs. Ceļvedī ir plašs informācijas apkopojums, kas noderēs katram līdzjutējam, lai klātienē spētu atbalstīt Latvijas izlasi. Fanu atbalsts mums būs ļoti svarīgs arī Maskavā,” teic Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans.

“Mēs esam ļoti priecīgi par šo ilggadējo sadarbību ar Latvijas Hokeja federāciju ceļveža izdošanā. Cilvēki jau rudenī sāk taujāt, kad būs pieejams Pasaules Pazinējs. Tas nozīmē, ka ceļvedis patiešām noder hokeja līdzjutējiem,” atzīst Travel Art LV valdes priekšsēdētāja Inese Krūmiņa.

Šis jau ir astotais ceļvedis uz hokeja čempionātu ar nosaukumu Pasaules Pazinējs. Pirmais tapa 2008. gadā, kad līdzjutēji devās atbalstīt izlasi uz tālo Kanādu.

Pasaules Pazinējs ir bezmaksas izdevums, kas pieejams Latvijas Hokeja federācijā, Travel Art LV birojā, Optibet Sporta bāros, hokeja hallēs, tūrisma aģentūrās, Tūrisma informācijas centros Ventspilī, Liepājā, Kuldīgā, Aucē, Jēkabpilī un citur, kā arī fanu klubos, literāri – muzikālajā klubā Četri Balti Krekli un klubā Jelgavas Krekli. Tāpat Pasaules Pazinējs būs pieejams Latvijas hokeja izlases pārbaudes spēlēs pirms čempionāta. {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *