Pilsēta pilsētā jeb Измайлово viesnīcu komplekss

 Maskavā naktsmītņu patiešām netrūkst – hosteļi, dažnedažādi apartamenti, viesnīcas. Ir ļaudis, kuriem Krievijas galvaspilsētā dzīvo radinieki vai labi paziņas. Taču, izvēloties īrēt privātu dzīvokli vai apmetoties pie tuviniekiem, jārēķinās ar neērtībām, ko sagādāsiet ne tikai paši sev, bet arī laipnajiem namatēviem un namamātēm, kārtojot reģistrāciju – proti, septiņu darba dienu laikā ir jāreģistrējas un jāinformē Federālā Migrācijas dienesta teritoriālā pārvalde par ierašanos un apmešanās vietu Krievijā. Ja dzīvojat viesnīcā, tās administrācija parasti uzņemas šo formalitāšu sakārtošanu.

Lai mazāk laika būtu jāpatērē formalitāšu kārtošanai un lai Latvijas hokeja fani dzīvotu vienkopus, piedāvājam dzīvot visiem vienā viesnīcu kompleksā Измайлово, kur ir dažādas viesnīcas dažāda biezuma maciņiem. Tā tiešām ir pilsēta pilsētā – vairākas daudzstāvu viesnīcas, neskaitāmi bāri, restorāni, kafejnīcas, kā arī veikaliņi un skaistumkopšanas saloni. Pāri ielai arī tirdzniecības centrs. Turpat netālu ir metro stacija, līdz kurai pat pēc vētraini pavadītas nakts, velkoties gliemeža gaitā, no jebkuras kompleksa viesnīcas var nokļūt trīs minūšu laikā. Tālāk līdz arēnai ir tikai 40 minūšu ilgs brauciens ar vienu pārsēšanos – pat, ja gadās maķenīt nomaldīties.

Netālu ir Измайлово kremlis, kur atrodas ne tikai amatnieku tirdziņi, bet arī virkne dažādu muzeju. Lai iepazītu Maskavu, no Измайлово kompleksa nav pat lāgā jāiziet. Tik vien, cik aizbraukt uz arēnu, lai atbalstītu mūsējos, un mazliet vēl pastaigāt pa Maskavas centru. Viss pārējais ir turpat uz vietas.

Vēlme baudīt gardas vakariņas par saprātīgu naudu? Lūdzu, itāļu restorāns vai traktieris tepat. Pārāk vēls, bet ir vēlme pēc kāda asa ēdiena un dzīvās mūzikas? Laipni lūgti 24 stundas diennaktī strādājošajā gruzīnu restorānā Хинкали, kurš no malas gan šķiet necils, bet ēdiens… mmmm! Un tā nav reklāma, bet patiesi pārbaudīti vēderprieki. Pirms ballītes vajag uzpucēties? Turpat arī skaistumkopšanas salons. Vēlme pārbaudīt iemaņas šaušanā? Šautuve tepat aiz stūra. Bet galvenā priekšrocība – minūtes gājiena attālumā no jebkuras viesnīcas arī mūsu pašu latviešu krodziņš Maskavas Baltie Krekli.

Cenas nakšņošanai Измайлово viesnīcu kompleksā sākot no 20 eiro par nakti personai divvietīgā istabā.

Protams, Maskavā ir daudz un dažādu viesnīcu dažādām vēlmēm. Ja ir vēlēšanās dzīvot tālāk no latviešu faniem, tad Travel Art LV meitenes piemeklēs vislabāko un atbilstošāko variantu. Plašāka informācija – rakstot ilze.jakovleva@travelart.lv {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *