Kā nokļūt hokeja galvaspilsētā ar autobusu

Regulāru autobusu satiksmi no Rīgas uz Maskavu nodrošina divas kompānijas – Lux Express un Ecolines. Abas piedāvā pietiekami labu servisu, un arī cena nav graujoša. Bet, pirms doties ceļā ar satiksmes autobusu, jāatceras, ka alkohola lietošana tajos ir stingri aizliegta. Un vēl būtiski atcerēties, ka kursēšanas laiki var mainīties, turklāt pagājušā gada nogalē Ecolines Pasaules Pazinēju brīdināja, ka cenas braucieniem uz Maskavu 2016. gadā varētu paaugstināties līdz pat 30 procentiem!

Lux Express

Autobusi kursē katru dienu, no Rīgas izbraucot plkst. 21.00, bet Maskavā ierodas ap 12.00 dienā. Arī no Maskavas izbraukšana plkst. 21.00, bet plānotā ierašanās Rīgā – ap 12.00. Cena vienā virzienā, ja nav īpašu atlaižu akciju – 55 EUR.

Autobusi no Rīgas uz Maskavu dodas reizi dienā, ceļā pavada apmēram 15 stundas, un Krievijas galvaspilsētā ienāk Станция Тушинская. No šīs vietas nokļūšana mūsu hokejfanu pilsētā jeb Измайлово viesnīcu kompleksā prasīs apmēram stundu un 20 minūtes. Turpat netālu ir metro Тушинская (metro līnija Таганско-Краснопресненская), jābrauc līdz pieturai Пушкинская, jāpāriet uz metro līnijas Алма-Атинская staciju Тверская. Šajā līnijā jānobrauc tikai viena pietura līdz Театральная, jāpāriet uz metro līniju Арбатско-Покровская, un tad jābrauc līdz stacijai Партизанская, kurai līdzās ir arī mūsu pilsēta pilsētā.

Ecolines

Autobusi kursē katru dienu. No Rīgas autobuss iziet plkst. 19.15, bet Maskavā pienāk plkst. 9.15. Savukārt no Maskavas izbrauc plkst. 20.30, bet Rīgā plānotais ierašanās laiks ap plkst. 11.30. Cena 60 EUR virziens.

Jāņem gan vērā, ka daži labi klienti uz Maskavu mēro ceļu caur Rīgu, piemēram, izbraucot no Berlīnes. Tādēļ pat tad, ja no Rīgas nav liels pieprasījums, nekur nav teikts, ka autobuss būs tukšs.

Ecolines autobusu galapunkts ir pie stacijas Рижский вокзал. Lai no šejienes nokļūtu Измайлово viesnīcu kompleksā, ceļā būs jāpavada mazliet mazāk par stundu. Turpat netālu ir metro pietura Рижская (Калужско-Рижская metro līnija), jāaizbrauc līdz stacijai Проспект Мира, kur jāpāriet uz līniju Кольцевая un jābrauc līdz metro stacijai Курская, jāpāriet uz metro līniju Арбатско-Покровская, un tad jābrauc līdz stacijai Партизанская.

Jāpiebilst, ka cenas un izbraukšanas laiki var mainīties. Un vēl ne mazsvarīgi – reisa autobusos alkoholisko dzērienu lietošana ir aizliegta! {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *