Līdz hokeja pavasarim vien 65 dienas

 

Vai jūti, ka pamazām gaisā sāk just pavasara elpu? Un pavisam drīz jau kokos parādīsies pumpuri un arvien skaļāka kļūs putnu čivināšana? Vai jūti, ka tas brīdis, kad no skapja būs jāvelk ārā hokeja fanu krekls, vairs nemaz nav aiz kalniem? Jā, gan! Palikušas vairs tikai 65 dienas, un Maskava sāks dzīvot hokeja zīmē!

Ja esi pārliecināts, ka Maskavā būs forši un jauki hokeja svētki, nevajag vilk garumā gumiju, jo šis čempionāts, atšķirībā no iepriekšējiem, ir mazliet ātrāk organizējams un nevar visu atstāt uz pēdējo brīdi. Jo… Iebraukšanai Krievijas federācijā nepieciešamas vīzas. Lai nepārmaksātu par tām, jāierēķina vismaz divas nedēļas, bet, ja ir vēlme vīzu kārtot pēdējā brīdī, tad jāatceras, ka Latvijai un Krievijai nesakrīt brīvdienas, un pat steidzamās vīzas kārtošana var aizņemt nedēļu un pat vairāk.

Ja vēl šaubies, doties uz Maskavu vai nē, uzraksti uz lapiņas visus plusus mīnusus. Tad vēlreiz paskaties, kas vairāk ņems virsroku, un būsi pārsteigts, ka šo mīnusu izrādīsies mazāk nekā plusu! Bet, ja nejūties droši, tad pievienojies kādam grupas braucienam un tusē kopā ar citiem līdzjutējiem – bariņā taču jautrāk. Grupu braucienu piedāvājumus var apskatīt šeit- www.maskava2016.lv.

Bet, ja stingri es nolēmis, ka Maskava nebūt nav tā pilsēta, uz kuru ir vēlme braukt atbalstīt Latvijas hokeja izlasi, sēdi mājās. Nav jēga pārvarēt savu nepatiku. Tikai atceries, ka, ja mūsu izlases puiši minēs šādu argumentu, ka uz čempi nebrauks, jo tā taču ir Krievija, mēs viņus labiem vārdiem nesauksim.

Nu, ko, 65 dienas! Un tad jau tiekamies Maskavā! {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *