Uz Maskavu startēs Fanu specvienība

Lai arī kā negribētos atzīt, tomēr bieži vien tieši pēdējā čempionāta spēle ir izšķirošā, bet fani jau ir tik saguruši, ka lielākais desants jau devies mājup, un šajās izšķirošajās spēlēs karmīnsarkanās krāsas tribīnēs ir gaužām maz. Bet vajag! Tieši tādēļ izveidojām Fanu specvienību, kas dosies uz Maskavu, lai no visa spēka atbalstītu Latvijas valstsvienību spēlē pret Norvēģijas izlasi.

Izbraukšana paredzēta 16. maijā agri no rīta. Ierašanās Maskavā – vēlā vakarā. Nakts viesnīcā. No rīta izrakstīšanās no viesnīcas, spēles Latvija – Norvēģija skatīšanās klātienē un, protams, visu spēku atdošana izasēs atbalstam. Pēc spēles vakarā pošamies atpakaļ uz Rīgu, un jau 18. maijā pusdienas laikā plānota atgriešanās Latvijā.

Fanu Specvienībai vismaz pagaidām ļoti saprātīga cenu politika. Proti, ceļazīme maksā tikai 120 eiro. Šajā ciparā ietilpst brauciens ar autobusu Rīga – Maskava – Rīga, 3. kategorijas biļete uz spēli Latvija – Norvēģija, kā arī nakts 3* viesnīcā bez brokastīm. Ceļotājiem uz pašu pleciem paliek izdevumi par Krievijas vīzu un apdrošināšanu.

Ar nelielām piemaksām iespējama komforta uzlabošana. Piemēram, piemaksājot 20 EUR var tikt pie 2. kategorijas biļetes, piemaksājot 10 EUR – pie dzīvošanas 4* viesnīcā , piemaksājot vēl 10 EUR – pie brokastīm. Savukārt, ja vēlme braukt kā karalim, tad papildvieta autobusā maksā 50 EUR. Plašāka informācija par braucienu atrodama šeit – http://www.maskava2016.lv/veikals/params/category/0/item/160551/. Pieteikties braucienam var, zvanot pa tālruni 27717555, vai arī rakstot ilze.jakovleva@travelart.lv {jcomments on}

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *