Čempionāta laikā Maskavā atklās hokeja muzeju

Tā vien šķita, ka solītais hokeja muzejs un hokeja slavas zāle tā arī paliks solījumu līmeni, taču nē – šodien sportadraugiem.lv saņēma ziņu, ka muzejs līdz čempionātam tiks atvērts. Turklāt, ļoti laba ziņa, visi tie, kam būs hokeja biļetes, spēles dienā varēs apmeklēt muzeju bez maksas.

Muzejs tikšot atklāts līdz ar čempionāta sākumu. Centrālā vieta tikšot atvēlēta Slavas zālei.  Muzeja apmeklētāji varēs vairāk uzzināt ne tikai par sportistiem, kas izvēlēti Slavas zālei, bet arī otrajā stāvā apskatīt īslaicīgu muzeja ekspozīciju par PSRS hokeja vēsturi Sarkanā mašīna. Cīņa par zeltu, Krievijas hokeja vēsturi un arī ne tik senu pagātni.

Pasaules čempionāta laikā no 06. maija līdz 22. maijam muzeju var apmeklēt uzrādot hokeja biļeti ar tās dienas spēli. Tiesa gan, saņēmām arī mazliet pretrunīgu informāciju no viena un tā paša avota – vienā teikumā, ka varēs apmeklēt ar hokeja biļeti no 6. maija, cita – ka tikai no 10. maija. Taču tas nav liedzis pasākumu programmā ierakstīt, ka 9. maijā tiks rādīta hokeja kinohronika par pēckara periodu.

Muzeja darba laiks: katru dienu no 10:00 līdz 20:00.

Adrese: Adrese: Ul. Avtozavodskaya 23, korp. 3 (tieši pretim hokeja arēnai). {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *