Vīzu var pagūt sakārtot tikai uz PČ pēdējām spēlēm

Krievijā jau sākušās maija svētku svinības, un, nosvinot šos svētkus, priekšā vēl 9. maijs ar Uzvaras svētkiem. Savukārt Latvijā ar brīvdienu svinam Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu. Mēs priecājamies par svētkiem, taču jāņem vērā, ka šīs brīvdienas var ietekmēt Latvijas hokeja fanu iesējas tikt pie Krievijas vīzas.

Proti, ja nav Krievijas vīzas un ir vēlme braukt uz pirmajām spēlēm, tas vairs nav iespējams, jo tuvākā darba diena Krievijā ir 4. maijs, savukārt Latvijā tā jau ir brīvdiena. Atkrīt iespēja tikt pie vīzas arī tiem, kuri vēl cer ierasties uz spēlēm pret Šveices izlasi.

Pēdējā vagonā vēl var ielēkt tie, kuri plāno doties uz spēlēm pret Dānijas (13. maijā) un Kazahstānas (14. maijā) valstsvienībām, taču arī vairs tikai ir iespēja tikt pie paātrinātajām vīzām, kas ir dārgākas. Bet arī ar noteikumu, ja pases un bildes vīzai jau gatavas iesniegšanai pirmdien (2. maijs).

Savukārt, ja kāds vēl vēlas doties uz spēli Latvija – Norvēģija (17. maijs), tad arī pastāv iesēja vairs tikai tikt pie paātrinātās Krievijas vīzas. Jāņem vērā, ka pēdējais brīdis, kad iesniegt Latvijā dokumentus, ir 9. maijs līdz plkst. 14.00, lai pie pases ar vīzu tiktu 13. maija vakarā.

Vinnētāji šoreiz ir tie fani, kuriem kabatā nepilsoņu pases vai arī iepriekš nokārtota gada vīza. {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *