Krievi par mums, līdzjutēji draudzīgi

Latvijas hokeja izlases kontā divi punkti, kas gūti spēlēs pret tik stipriem pretiniekiem kā Zviedrijas un Čehijas valstsvienības. Līdzjutēji, kuri patlaban ir Latvijā vai arī jau pošas mājup, ir ļoti priecīgi par šādu rezultātu, mazliet zaudējuši balsis, bet cerību pilni, ka uzvaras vēl nāks!

Labo garastāvokli uzlabo arī vietējo iedzīvotāju pozitīvā attieksme. Pretēji tam, ka iepriekš daudzi baidījās no Maskavas, pieļaujot domu, ka vietējie varētu būt agresīvi, realitāte ir pavisam cita. Uz ielas cilvēki labprāt pasmaida un novēl veiksmi Latvijas izlases līdzjutējiem. Daudzi jau ir iemācījušies vārdu “sarauj”. Un tie krievi, kas ir tribīnēs, atbalsta Latviju. Protams, rīt būs savādāk, bet kopumā vietējie tiešām ir ļoti, ļoti draudzīgi.

Pirmais kultūršoks arī ir pārgājis, esam pieraduši, ka ne viss apkalpojošais personāls smaida, pieraduši arī pie sulīgiem krievu izteicieniem. Un patiesībā visi fani savstarpēji ir ļoti draudzīgi. Tā mēs vakar pēc spēles ar čehiem ļoti labi sadraudzējāmies ar čehiem, kazahiem, krieviem… vārdu sakot, tautu draudzība te zeļ un plaukst. Par spīti tam, ka arēnā nav alus, par spīti tam, ka fanu zona nav pārdomāta, par spīti tam, ka pilsētā nav hokeja atmosfēras, bet visur gatavība 9. maijam. Ir labi! Patiešām!

Vairāk foto skatiet šeit.

 {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *