Maskavā pasei jābūt līdzi pat smēķētavā!

Ja Krievijas vīzas ir sakārtotas, spēļu biļetes sagādātas, naktsmītnes sarūpētas un arī viss skaidrs par transportu, kas nogādās uz un no Maskavas, tad droši var posties ceļam uz Maskavu, kas nu jau pavisam drīz kļūs par hokeja galvaspilsētu. Taču, jau esot Maskavā, galvā jāpatur viena ļoti būtiska lieta – bez pases nedrīkst būt nekur un nekad. Pat tad, ja izejat no naktsmītnes vienkārši uzsmēķēt, pasei ir jābūt līdzi!

Pase un imigrācijas karte – tie nebūt Krievijā nav sīkumi. Vismaz likumsargi to tā neuztvers, jo ārzemniekam Krievijā vienmēr jānēsā līdzi šie dokumenti. Jāatceras, ka nezināšana neatbrīvo no atbildības!

Precedenti par aizturēšanu ir bijuši ne viens vien. Ne velti dokumentu pārbaudei uz ielas reiz ticis apturēts Latvijas izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš! Viņam gan pase bija līdzi un nekādas nepatikšanas nenotika.

Tomēr ir bijuši arī negatīvi precedenti. Piemēram, cilvēks izgājis no viesnīcas uzsmēķēt, un likumsargi viņu aizturējuši uz vairākām stundām, kuras viņš pavadījis iecirknī ne visai patīkamu subjektu sabiedrībā!

Tādēļ mammas, sievas, draudzenes, māsas! Pirms laižat savus vīriešus uz Maskavu, varbūt pārdomājat kādas iespējas, kādu slepeno kabatiņu, no kuras nekas nevar izkrist, lai viņi būtu pasargāti no šādām ķibelēm! {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *