Nenokavē! Aizraujošs futbols Bratislavā jau jūlija vidū!

Turpinot iepriekšējā gadā iesāktās tradīcijas, arī šogad FK Jelgava aicina futbola līdzjutējus doties līdzi komandai! Lidot vienā līgumreisā, dzīvot tāpat kā komandai, un par ļoti saprātīgām naudām izbaudīt Bratislavas gaisotni.

Divu spēļu sumā uzvarot sīksto islandiešu komandu Breidablik, FK Jelgava ir gatava turpināt cīņu EUFA Eiropas līgā. Šoreiz pretim stāsies spēcīgā Bratislavas Slovan vienība. Spēle notiks jau 14. jūlijā Bratislavā.

FK Jelgava aicina fanus un futbola mīļus pievienoties komandai un izbaudīt gan Bratislavu, gan arī sīkstas cīņas gaisotni futbola laukumā.

Izlidošana ar līgumreisu jau 13.jūlijā plkst. 13.10. 14.jūlijā plkst. 20.15 spēle Slovan FK Jelgava. Brauciena pieejamas dažādas programmas.

200 EUR – lidojums ar līgumreisu un spēles biļete.

300 EUR – lidojums ar līgumreisu, spēles biļete, nakts 4* viesnīcā apmēram 5 km no centra divvietīgā istabā ar brokastīm, transfērs, Bratislavas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā.

350 EUR – lidojums ar līgumreisu, spēles biļete, nakts 4* viesnīcā kopā ar komandu, divvietīgā istabā ar brokastīm, transfērs, Bratislavas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā.

450 EUR – lidojums ar līgumreisu, spēles biļete, nakts lepnā 4* viesnīcā pašā pilsētas centrā, divvietīgā istabā ar brokastīm, transfērs, Bratislavas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā.

Pieteikties var līdz pirmdienas (11.07) plkst. 12.00!!!!!!!!! Vietu skaits lidmašīnā ierobežots!

Pieteikties var: rakstot e-pastu ludmila@travelart.lv, zvanot 29433697!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *