Sākas biļešu tirdzniecība uz Olimpiskā kvalifikācijas turnīra spēlēm

No 4. jūlija visās BIĻEŠU SERVISS tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuserviss.lv tiek sākta biļešu tirdzniecība uz Olimpiskā kvalifikācijas hokeja turnīra spēlēm, kas no 1. līdz 4. septembrim norisināsies Arēnā Rīga.

Atkarībā no sektora vienas biļetes cena būs 20, 16 un 10 EUR. Uzrādot attiecīgo apliecību, skolēni, studenti, pensionāri un invalīdi biļeti varēs iegādāties ar 50% atlaidi. Invalīdiem ratiņkrēslos, iepriekš piesakoties LHF, ieeja brīva, pavadonim biļete ar 50% atlaidi no 10 EUR.

Grupu biļetes skolēniem – ne mazāk par 16 cilvēkiem, uz katriem 15 skolēniem viens pieaugušais pavadonis – 3 EUR. Rakstveida pieteikumu sūtīt uz e-pastu: toms@lhf.lv.

Latvijas hokeja valstsvienība ir trīs soļu attālumā no sava piektā starta pēc kārtas ziemas Olimpiskajās spēlēs, kas 2018. gadā notiks Dienvidkorejas pilsētā Phjončhanā. Šie trīs soļi mūsu komandai jāveic  2016. gada 1., 2. un 4. septembrī, samērojoties spēkiem Arēnā Rīga ar Austrijas, Japānas un Vācijas izlasēm.

Uzdevums nebūs viegls. Mūsu pretinieki būs Vācijas izlase, kuri pasaules rangā ir 10. vietā, pēdējā pasaules čempionātā spēlēja ceturtdaļfinālā un turnīra kopvērtējumā ierindojās 7. vietā; Austrija – rangā 17. vietā, austrieši pērn izkrita no elites divīzijas un šogad 1. divīzijas A grupā ierindojās tikai trešajā vietā. Austrieši ir piedalījušies Soču Olimpiskajās spēlēs, un tikai zaudējums Slovēnijai tai liedz iekļūt labāko astoņu komandu pulkā; Japāna izlase – pasaules reitingā ieņem 21. vietu. Visi trīs Latvijas pretinieki uz Rīgu brauks ar vienīgo mērķi: uzvarēt turnīrā un iegūt vienīgo ceļazīmi uz 2018. gada Ziemas olimpiskajām spēlēm. {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *