Kad emocijas sportā sit augstu vilni

Emocijas mazliet norimušas, sāpe mazliet remdēta. Jā, pēdējā nedēļa Latvijas sportā nesusi gan vilšanos, gan prieka brīžus. Bet, kā saka – spēle aizmirsīsies, rezultāts paliks. 

Nenoliedzami nozīmīgākais notikums bija Olimpiskā kvalifikācijas hokejā. Sliktā ziņa ir tā, ka Vācijas izlasei tomēr izdevās izraut uzvaru un izcīnīt vienīgo ceļazīmi uz olimpiskajām spēlēm, Latvijas hokejistus atstājot mājās. Bet labā ziņa – tā bija komanda, īsta komanda! Šoreiz pietrūka mazliet veiksmes, taču cīņasspars un kopā būšana bija jūtama! Varbūt tas šoreiz arī ir galvenais – parādīt, ka par spīti visām peripetijām hokeja virtuvē, puiši grib un var cīnīties. Atliek vien cerēt, ka šāda komanda būs arī Ķelnē 2017. gada maijā!

Kamēr Rīgā plosījās kaislības, arīdzan Andorā emocijas sita augstu vilni. Spēle briesmīga, bet…. uzvara pār Andoru kabatā. Turnīra tabulā Latvija otrajā vietā, pa priekšu palaižot vien Šveici, kas ar 2:0 uzvarēja Portugāli. Cerējām uz savādāku spēli, bet gan jau viss vēl būs!

Katrā ziņā diezin vai tie, kas bija klātienē Andorā, vīlās par rezultātu! Un arī pats brauciens, cerams, izdevās jauks! Nu, ko, gaidām nākamos nozīmīgos notikumus sporta dzīvē! {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *