PČ Ķelnē – kad un pret ko spēlēsim

EEsam jau pieraduši, ka pasaules čempionātā hokejā  Latvijas izlasei sākumā pretim stājas visnotaļ spēcīgas komandas, pret kurā spēlējot mūsējie parāda visai cienījamu sniegumu, bet uz beigās nāk pretim grupas pastarīši. Tad nu mēdz gadīties, ka spēka vairs skaistai spēlei pret līdzvērtīgām un vājākām komandām palicis visai maz.

2017. gada čempionāts, kas risināsies Ķelnē un Parīzē, bet Latvijas hokeja izlase par uzvarām cīnīsies tieši Vācijas brīvdomātāju pilsētā, būs radikāli atšķirīgs. Taču labā ziņa ir tā, ka visas šīs komandas vismaz reizi ir uzvarētas. Nu, ko, pētām, domājam, kuras spēles visvairāk gribētos redzēt klātienē.

6.maijs, plkst. 12:15 Latvija – Dānija

Priecāties gan pāragri – savstarpējās spēlēs Latvijas izlasei ir visādi gājis un pēdējās, kas notika vien septembrī pirms olimpiskās kvalifikācijas turnīra, bija tādas, kuras pat negribas atcerēties.

7. maijs, plkst. 20:15 Latvija – Slovākija

Šo pretinieku nenovērtēt nedrīkst! Turklāt jāņem vērā, ka kopš iepriekšējās spēles pret dāņiem nebūs pagājis ilgs laiks.

9. maijs, plkst. 16:15 Itālija – Latvija

Galvenais, lai mūsu puiši neizdomā, ka Itālijas valstsvienību var apslidot ar vienu slidu. Vēsturē ne reizi vien pierādījies, ka itāļi ir gana sīksti pretinieki.

11. maijs, plkst. 20:15 Zviedrija – Latvija

Lai pārskaitītu visus Zviedrijas izlases titulus, šeit būs par maz vietas. Bet! 2009. gadā Šveicē Latvija apspēlēja Zviedriju pēcspēles metienos. Un, ja pat neskatās tik senā vēsturē – 2016. gadā Maskavā, Latvijas izlase tikai pagarinājumā zaudēja Zviedrijai.

13. maijs, plkst. 12:15 Latvija – ASV

Starp citu, 2001. gadā, kad čempionāts arīdzan risinājās Ķelnē, Latvija uzvarēja ASV ar rezultātu 2:0. Tieši pēc šīs uzvaras arī tika gāzti vislielākie podi un visaktīvāk svinēta uzvara. Diemžēl… šis čempionāts Latvijai nebija veiksmīgs.

15. maijs, plkst. 20:15 Krievija – Latvija

Jā, tas bija 2000. gadā Sanktpēterburgā, kad Latvija svinēja uzvaru pār Krieviju. Tagad viens no tā laika Latvijas izlases varoņiem Harijs Vītoliņš kopā ar Oļegu Znaroku ir pie stūres Krievijas izlasei… Izdarām secinājumus.

16. maijs, plkst. 20:15 Vācija – Latvija

Tieši vācieši nule kā laupīja Latvijas izlasei iespējas doties uz olimpiskajām spēlēm Dienvidkorejā. Un tieši vāciešu būs mājinieki. Bet tā nav neuzvarama komanda! {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *