Sportiskais piektdienas vakars bez nervu sabrukuma

Piektdienas vakars ir izdevies! Nebūt ne viegla, bet tomēr uzvara Latvijas hokeja izlasei otrajā olimpiskās kvalifikācijas turnīra spēlē, šoreiz pret grupas pastarīti Japānu. Un turpat netālu no Arēnas Rīga Skonto stadionā vēl viena skaista uzvara – Latvijas futbolisti draudzības spēlē izrādījās pārāki pār Luksemburgu.

Protams, ka vislielākā uzmanība pievērsta bija tieši hokejam – likmes ir pārāk augstas, lai šo turnīru palaistu garām. Taču tad, kad otrā perioda vidū vēl nebija atklāts spēles rēķins, mazliet neomulīgi palika. Taču, par laimi Andris Džeriņš iemocīja ripu vārtos, liekot pamatīgi atdzīvoties skatītāju tribīnēm.

Bija arī otrais gols – atzīmējās Zvērs jeb Mārtiņš Karsums. Nu jau šķita, ka var atviegloti nopūsties un baldrjāņus nolikt malā, kad japāņi tomēr izrādījās manīgāki par Elvi Merzļikinu, neļaujot puisim tikt pie pirmās sausās uzvaras.

Pie rezultāta 2:1 īpaša miera jau atkal vairs nebija, jo japāņi ne ka kam negribēja vienkārši padoties. Vārtsargs nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju… un Lauris Dārziņš smuki gāja uz tukšiem vārtiem, bet galu galā tomēr pie otrā gola tika Džeriņš. 3:1. Nez, vai pēc spēles starp šiem abiem bija kāda vārtu apmaiņa? Cerams, ka ne! Jo svētdien, kad būs izšķirošā spēle pret Vāciju, būs vajadzīga laba, stabila, vienota komanda. Atceramies, ka vācieši šajā turnīrā nevienus vārtus nav zaudējuši.

 Turpat tālāk beidzot kāds prieciņš tika arī futbola līdzjutējiem. Labi, draudzības spēle, bet ne mazsvarīga, jo jau nākamnedēļ puiši sāks Pasaules kausa kvalifikācijas turnīru, un pirmā pretim stāsies Andora… Tur nekāda draudzība nebūs, jo jau ir aizmirsies, kā tas ir, kad futbola izlase atbildīgos mačos izcīna uzvaru.

Jebkurā gadījumā, rezultāts 3:1 vieš cerības, ka bez punktiem mājās no pundurvalstiņas nebrauksim.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *