Basketbola faniem būs vien jābrauc uz Stambulu

Kebabi, Zilā mošeja, Bosfora jūras šaurums, pilsēta divos kontinentos – lūk, šāda perspektīva sagaida basketbola fanus, kuri plāno nākamā gada septembrī doties fanot par Latvijas basketbola izlasi Eiropas čempionāta grupu turnīrā. Jā, jā, mūsējie ir ielozēti D apakšgrupā, un spēles aizvadīs Stambulā.

22. novembrī notika izloze, un Latvija tiko ielozēta D apakšgrupā kopā ar Lielbritāniju, Krieviju, Serbiju, Turciju un Beļģiju.

A apakšgrupā, kas grupu turnīru aizvadīs Helsinkos, ielozēta Somija, Islande, Francija, Grieķija, Polija un Slovēnija, savukārt B apakšgrupā Telavivā spēkiem mērosies Izraēla, Lietuva, Itālija, Gruzija, Vācija un Ukraina. C apakšgrupa, kura ir Rumānija, Ungārija, Spānija, Čehija, Horvātija un Melnkalne, grupas turnīru aizvadīs Rumānijas pilsētā Klužā – Napokā.

Grupu turnīri notiks no nākamā gada augusta un ilgs līdz 7. septembrim. 7. un 8. septembrī labākās četras apakšgrupas komandas pulcēsies Stambulā. Astotdaļfināla spēles risināsies 9. un 10 septembrī, bet ceturtdaļfināli – 12. un 13. septembrī. Pusfināla spēles būs 14. un 15. septembrī, bet uzvarētājus noskaidros 17. septembra finālspēlē. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *