Liepāja uzņems Latvijas hokeja Zvaigžņu spēli

Latvijas Hokeja federācija (LHF) sadarbībā ar Optibet Sporta bāru un Liepājas pilsētas domi rīkos Latvijas virslīgas un 1. līgas klubu zvaigžņu spēli. Pasākums paredzēts Otrajos Ziemassvētkos – 26. decembrī LOC ledus hallē, Liepājā.

Zvaigžņu spēles pasākuma ietvaros tiks aizvadīts četru komandu mini turnīrs, spēlējot formātā trīs pret trīs. Šāds izspēles formāts ir kļuvis populāras gan NHL, gan IIHF organizētos turnīru pagarinājumos, kas izpelnījies lielu līdzjutēju interesi un uzmanību. Komandas tiks komplektētas no septiņām virslīgas un piecām 1. līgas komandām.

Rietumu komandas sastāvu vedos spēlētāji no HK Liepāja, Liepāja juniors un Venta2002, Dienvidu komandas sastāvs tiks izvēlēts no HK Zemgale/LLU, HK Prizma, Pārdaugava un HK Tukums/Stiga RM komandām. Austrumu komandas spēlētāji tiks iekļauti no HK Kurbads, HS Rīga un Daugavpils LDz/Cargo vienībām. Savukārt Ziemeļu divīzijas sastāvs tiks veidots no HK Mogo un Valmieras HK/BSS komandām.

Sākumsastāva hokejistus izvēlēsies līdzjutēji interneta balsojumā, kas sāksies 1. decembrī un noslēgsies 15. decembrī, bet atlikušo divu maiņu spēlētājus noteiks direktorāta izvēlētie treneri.

Zvaigžņu spēles sākuma laiks ir ieplānots plkst. 14:00, bet mača pārtraukumos spēlētāji piedalīsies četru disciplīnu prasmju konkursā. Zvaigžņu spēles pasākums tiešraidē tiks translēts LTV7 kanālā.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *