Uz Ķelni – turp ar autobusu, atpakaļ ar lidmašīnu

Daudziem hokeja līdzjutējiem turpceļš uz Ķelni autobusā šķitīs pievilcīgs, bet atpakaļceļu gribēsies saīsināt, lai nokļūtu ātrāk ģimenes apskāvienos. Travel Art LV ir sagatavojis grupu ceļojumu piedāvājums arī šādiem hokeja līdzjutējiem – turpceļā ar autobusu, plaša ekskursiju programma, bet atpakaļ ātri un ērti ar lidmašīnu.

Baldera komanda (4. līdz 10. maijs). Helmuts Balderis bija pats pirmais atjaunotās neatkarīgās Latvijas hokeja izlases galvenais treneris, tādēļ viņa vārdā nodēvējām pašu pirmo līdzjutēju komandu, kas dosies iekarot Ķelni un līdzi just mūsējiem spēlēs pret Dānijas, Slovākijas un Itālijas valstsvienībām.

Uz Ķelni ar autobusu dosimies jau 4. maija rītā. Pa ceļam pārnakšņosim Polijā, Slubices apkaimē. 5. maijā ierašanās Ķelnē un iekārtošanās viesnīcā. Paralēli fanošanai par Latvijas valstsvienību spēlēs pret Dānijas, Slovākijas un Itālijas valstsvienībām, šīs grupas braucējus sagaida interesanta ekskursiju programma – Ķelnes apskate vietējā gida pavadībā, izbrauciens uz Nirburgringas trasi un Monreal ciematiņu, latviešu kuģītis pa Reinu. 9. maija vakarā pēc Latvijas izlases spēles došanas uz Dortmundi, nakts tur viesnīcā, un no paša agra rīta jau lidojums mājup.

Ceļojuma cena: 595 EUR. Cenā iekļauts autobuss Rīga – Ķelne, nakšņošana Polijā, nakšņošana Ķelnes un Dortmundes viesnīcās, 5. kategorijas spēļu biļetes, Travel Art LV pārstāvja pakalpojumi, apdrošināšana, sabiedriskā transporta karte 24 stundām (tā dod arī atlaides muzejos), iepriekš minētās ekskursijas, lidojums Dortmunde – Rīga (Lidojums Dortmunde – Rīga ar rokas bagāžu 56x45x25 cm nododamā bagāža par papildus maksu). Papildus informācija par grupas ceļojumu www.kelne2017.lv.

Vasiļjeva divīzija (6. līdz 14. maijs). Haralds Vasiļjevs Latvijas izlases galvenā trenera amatu uzņēmies divas reizes, un starp citu, tieši viņa vadībā mūsu hokejisti 2001. gadā viesojās Ķelnē un uzvarēja ASV izlasi. Vai viņi spēs to atkārtot? To mēs redzēsim, dodoties šajā grupas braucienā. Atbalstīsim savējos spēlēs pret Slovākijas, Itālijas, Zviedrijas un ASV valstsvienībām.

Izbrauksim 6. maijā no rīta, nakšņosim Polijā, Slubices apkaimē. 7. maijā ieradīsimies Ķelnē, un tajā pašā vakarā jau skaļi uzgavilēsim savējiem spēlē pret Slovākijas valstsvienību. Taču paredzēta ne tikai fanošana – dosimies ekskursijā uz Amsterdamu, Nirburgringu un Monreal pilsētiņu, apskatīsim Ķelni, iepazīsimies ar Ford rūpnīcas jaukumiem, kā arī būs iespēja doties šopingā uz Nīderlandi. 13. maija vakarā dosimies uz Dortmundi, lai 14. maija rītā jau dotos ar lidmašīnu uz Rīgu.

Ceļojuma cena: 685 EUR. Cenā iekļauts autobuss Rīga – Ķelne, nakšņošana Polijā, nakšņošana Ķelnes un Dortmundes viesnīcās, 5. kategorijas spēļu biļetes, Travel Art LV pārstāvja pakalpojumi, apdrošināšana, sabiedriskā transporta karte 24 stundām (tā dod arī atlaides muzejos), iepriekš minētās ekskursijas, lidojums Dortmunde – Rīga (ar rokas bagāžu 56x45x25 cm nododamā bagāža par papildus maksu). Papildus informācija par šo grupas ceļojumu www.kelne2017.lv

Lindstrēma brigāde (11. līdz 17. maijs). Zviedru trenera Kurta Linsdtrēma vadībā Latvijas izlase 65 spēlēs guva 32 uzvaras un izcīnīja astoņus neizšķirtus. Latvijas izlasei šajā grupas braucienā pretim stāsies tādi grandi kā ASV, Krievija un Vācija.

Izbrauksim ar autobusu no Rīgas 11. maija rītā, pārnakšņosim Slubicē un 12. maijā jau būsim Ķelnē, bet 13. fanosim par Latviju spēlē pret ASV. Pēc spēles pamatīgi iepazīsim Ķelni, vakarā izbrauksim ar latviešu kuģīti pa Reinu. 14. maijā paredzēta ekskursija uz Amsterdamu, 15. maijā savukārt brauksim uz Nirburgringu un Monreālu. 16. maijā izvēle – vai doties šopot uz Nīderlandi, vai arī apskatīt Ford rūpnīcu. Pēc spēles pret Vāciju pārbrauciens uz Dortmundi, kur arī pārnakšņosim, lai 17. maija rītā lidotu mājup.

Ceļojuma cena: 595 EUR. Cenā iekļauts autobuss Rīga – Ķelne, nakšņošana Polijā, nakšņošana Ķelnes un Dortmundes viesnīcās, 5. kategorijas spēļu biļetes, Travel Art LV pārstāvja pakalpojumi, apdrošināšana, sabiedriskā transporta karte 24 stundām (tā dod arī atlaides muzejos), iepriekš minētās ekskursijas, lidojums Dortmunde – Rīga (ar rokas bagāžu 56x45x25 cm nododamā bagāža par papildus maksu). Plašāka informācija par ceļojumu atrodama www.kelne2017.lv.

Plašāka informācija par Travel Art LV grupu braucieniem atrodama mājaslapā kelne2017.lv. Ja rodas papildus jautājumi, Travel Art meitenes uz tiem labprāt atbildēs! Tālrunis 27717555, kā arī rakstot uz e-pastu ilze.jakovleva@travelart.lv, liene@travelart.lv, jekaterina@travelart.lv, ludmila@travelart.lv. {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *