Visu zemju latvieši – satiksimies Ķelnē! Piedāvājums ārzemēs mītošajiem

Katru gadu uz Pasaules čempionātu hokejā dodas ārzemēs dzīvojošie latvieši, un ar katru gadu šis skaitlis aug teju vai ģeometriskajā progresijā. Domājams, ka  arī šis gads nebūs izņēmums, un Travel Art LV  ir sagatavojis iespējas, kā mūsējiem svešumā pievienoties Ķelnē un būt starp savējiem.

Protams, Ķelne nav nedz Krievijā, nedz Baltkrievijā. Tieši 2014. un 2016. gadā ārzemēs mītošo latviešu straume deva priekšroku ceļam uz čempionāta norises vietu caur Rīgu. Taču 2017. gada čempionāts būs izņēmums – nav noslēpums, ka daudz saprātīgāka un cenu ziņā pievilcīgāka aviosatiksme noteikti ir starp Dublinu, Londonu, Stokholmu un Olso uz Ķelni, nekā no Rīgas uz hokeja galvaspilsētu. Tādēļ šoreiz piedāvājam integrēties grupās, pielidojot klāt.

Travel Art LV ir izveidojis 11 grupu ceļojumu piedāvājumus, kas apskatāmi www.kelne2017.lv. Katrai grupa iespējams pievienoties, attiecīgi samazinot cenu. Tāpat esam fleksibli arī individuālo piedāvājumu sagatavošanā. Vēlies dzīvot kopā ar citiem latviešiem un spēles vērot vienā sektorā? Droši, tas viss ir iespējams!

Uzreiz jābrīdina, ka Ķelne cenu ziņā ir daudz nepatīkamāka pat par Maskavu, kas iepriekš tika uzskatīta par vienu no dārgākajām Eiropas galvaspilsētām. Taču, pateicoties rubļa kritumam pret eiro, Krievijas galvaspilsēta bija gana lēta, arīdzan naktsmītnes. Ķelnē, diemžēl, situācija ir savādāka. Pirmkārt, lai gan viesnīcu ir daudz, to piepildījums ir ļoti augsts teju vai visu laiku, ņemot vērā, ka Ķelne atrodas netālu no Diseldorfas un Bonnas, kur regulāri notiek dažādas izstādes. Starp citu, šoreiz liela mēroga izstāde notiks pašā Ķelnē, un tieši čempionāta laikā. Kā zināms, pieprasījums rada piedāvājumu… un paaugstina cenas. Tādēļ atrast naktsmītnes, kas maksās mazāk kā 100 eiro par nakti diviem cilvēkiem, turklāt vēl pašā Ķelnes sirdī, ir gana grūti. Taču, ne neiespējami.

Salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, šoreiz varam priecāties arī par hokeja biļešu cenām – lētākās biļetes uz vienu spēli maksā 19 eiro, un tās ir stāvvietas pirmajā līmenī. Ja kāds ir bijis 2010. gadā Manheimā, kur risinājās čempionāts, labi atceras, cik feini bija fanot fanu sektorā. Kopumā ir piecas biļešu kategorijas, un 1. kategorijas biļetes maksā 59 eiro.

Ja ir vēlme pieteikties braucienam uz pasaules čempionātu, to var izdarīt, rakstot uz e-pastu ludmila@travelart.lv, vai arī zvanot pa tālruni +37129433697. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *